letadlo ico Levné letenky do Death Valley

Death Valley je unikátní místo pro turisty, kterým se líbí poznávání zvláštních a neobvyklých míst. Nachází se ve státě Nevada. Navštivte Badwater Basin, nejnižší bod Spojených států, nebo Zabriskie Point, kde budete obdivovat úchvatné výhledy. Vydejte se na cestu do Death Valley s levnými letenkami z Prahy.

Letenky Praha - Death Valley

Death Valley National Park Airport

Zkratka letiště: DTH
Letenky do USA - Death Valley

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Death Valley

Nejbližší mezinárodní letiště k Death Valley se nachází ve městě Las Vegas. Odtud můžete jet autobusem nebo taxíkem do Death Valley. Pokud chcete ušetřit peníze a neletět přímo na letiště Beatty Airport (Death Valley National Park Airport), doporučujeme využit levné letenky z Prahy do Las Vegas a potom se dopravit autobusem či taxíkem do Death Valley.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Death Valley - místní čas: 3:31
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 36.868279, -116.767281
Vzdálenost z Prahy: 9227 km


Objevte kouzlo Death Valley ve Vegas v USA 

Death Valley je jedním z nejúchvatnějších míst v Kalifornii a nabízí nádherné scenérie, od pouště po horské oblasti. Prohlédněte si úžasné hory i mrtvou krajinu.


Letenka Death Valley

Death Valley se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Death Valley - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Death Valley.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace