letadlo ico Levné letenky do Dakar

Dakar je hlavní a největší město afrického státu Senegal, ležícího na západním pobřeží kontinentu. Jedná se o důležitý přístav a administrativní centrum, zároveň je toto město ležící v Zeleném mysu nejzápadnějším městem Afriky. Dakar je domovem pro 1 milion obyvatel, v metropolitní oblasti přitom bydlí až 2,5 milionu lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu francouzština a měnou CFA frank. Levné letenky do Dakaru seženete s odletem z Prahy a za skvělé ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Dakar

Letiště v Dakaru

Mezinárodní letiště Léopold Sédar Senghor International Airport, dříve známé jako Dakar Yoff International Airport, se nachází asi 11 kilometrů západně od centra Dakaru. Pojmenováno je podle prvního prezidenta Senegalu a jeho IATA značení je DKR. Letiště v Dakaru má dvě přistávací a startovací dráhy z asfaltu, na kterých přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři, kterých je ročně kolem 1,5 milionu, jsou potom odbaveni v jedné budově terminálu. Doprava do města je z letiště v Dakaru formou autobusových linek, taxíků a půjčoven aut. Kupte si i vy levné letenky do Dakaru z Prahy a poleťte se podívat do této destinace za nízké ceny.

Dakar
Aktuální kurz: 100 XOF = 3.86
Dakar - místní čas: 20:48
Časové pásmo: Africa/Dakar (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 14.6937, -17.444059
Vzdálenost z Prahy: 4871 km


Do Dakaru za turistickými cíli

Při návštěvě Dakaru si určitě udělejte procházku městem a podívejte se na nejznámější budovy a místa. Projděte se například kolem dakarské Velké mešity, která byla postavena v roce 1964, prohlédněte si dakarskou katedrálu se dvěma věžemi a kupolí, nahlédněte do muzea západní africké kultury a obdivujte se nejvyšší soše Afriky Monumentu znovuzrození Afriky. Kromě toho tu najdete také park Parc de Hann k odpočinku, Zoo Senegal a veřejné písečné pláže, kde se můžete smočit v Atlantském oceánu. Dakar je známé i jako sídlo univerzity či dřívější koncový bod závodu Rallye Dakar. Zabookujte si levné letenky do Dakaru z Prahy včas a podívejte se do této destinace za výhodné ceny.

Levné letenky do Dakaru

Udělejte si dovolenou v africkém státu Senegal, teď pořídíte letenky do této destinace za akční ceny. S levnými letenkami do Dakaru poletíte přímo z Prahy a to přibližně 7,5 hodiny. Levné letenky do Dakaru z Prahy jsou na trhu žádané zboží, proto určitě neváhejte a objednejte si je online co nejdříve. Dopřejte si dovolenou v Africe za výhodné ceny, stačí k tomu levné letenky do Dakaru z Prahy.


Počasí Dakar

sluncepolojasno

23°C

Východ slunce: 6:41

Západ: 19:30

Pondělí

zataženo

23°C

teplota 24°C 22°C

Úterý

zataženo

24°C

teplota 25°C 23°C

Středa

zataženo

24°C

teplota 25°C 23°C

Čtvrtek

slunce

24°C

teplota 25°C 23°C

Letenka Dakar

Dakar se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dakar - Senegal i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dakar.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist