letadlo ico Levné letenky do Columbia v Jižní Karolíně

Columbia je hlavní a největší město amerického státu Jižní Dakota, ležícího na jihovýchodě Spojených států, se 130 000 obyvateli. V metropolitní oblasti tohoto města, které je zároveň sídlem Richland County a jeho menší kousek patří i pod Lexington County, ale najdete až 800 000 obyvatel. Název dostalo město Columbia po mořeplavci Kryštofu Kolumbovi a najdete ho v centrální části země na březích řeky Congaree River. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Columbia jsou s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Columbia v Jižní Karolíně

Columbia Metropolitan Airport

Zkratka letiště: CAE
Letenky do USA - Columbia v Jižní Karolíně

Najdi nejlevnější letenku

Columbia Owens Downtown Airport

Zkratka letiště: CUB
Letenky do USA - Columbia v Jižní Karolíně

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Columbia

Columbia Metropolitan Airport je název pro komerční letiště, které se nachází 8 kilometrů jihozápadně od Columbia. Letiště bylo postaveno v roce 1940 a jeho IATA značení je CAE. Skládá se ze dvou příletových a vzletových ranvejí z asfaltu a také jednoho betonového heliportu. Letiště v Columbia má jeden terminál pro cestujících, kterých tu každý rok projde přes jeden milion, a jeden terminál pro nákladní přepravu. Cestujte sem i vy, stačí si pořídit včas levné letenky do Columbia z Prahy. Do centra města se z letiště Columbia dostanete snadno autobusem, taxíkem nebo si lze na letišti půjčit auto a vyrazit za vlastními cíli.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.65
Columbia v Jižní Karolíně - místní čas: 0:44
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 34.00071, -81.034813
Vzdálenost z Prahy: 7536 km


Do Columbia za turistickými cíli

Z památek a budov, které byste neměli zmeškat v Columbia, je zajímavá radnice Columbia, Hale-Elmore-Siebels dům, pocházející z roku 1790, což z něho dělá nejstarší dům v Columbia, dům Roberta Millse, který dnes slouží i jako muzeum, a univerzitní kampus Univerzity Jižní Karolíny. Kulturu v Columbia hledejte v městském divadle, divadle Trustus, columbijském muzeu umění, státním muzeu Jižní Karolíny nebo státní knihovně Jižní Karolíny. Z parků se určitě projděte v Memorial parku a Granby parku. Levné letenky do Columbia z Prahy pořídíte za akční ceny, tak neváhejte.

Levné letenky do Columbia

Leťte se podívat do amerického města Columbia, které leží v Jižní Karolíně. Teď totiž levné letenky do Columbia jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Levné letenky do Columbia z Prahy si můžete objednat klidně hned teď a to online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Columbia 12 hodin. Tak neváhejte a nepromeškejte svou příležitost – zabookujte si levné letenky do Columbia z Prahy ještě dnes.


Počasí Columbia v Jižní Karolíně

slunce

27°C

Východ slunce: 6:14

Západ: 20:28

Čtvrtek

sluncepolojasno

24°C

teplota 30°C 18°C

Pátek

sluncepolojasno

24°C

teplota 30°C 18°C

Sobota

sluncepolojasno

25°C

teplota 31°C 19°C

Neděle

sluncepolojasno

27°C

teplota 32°C 20°C

Letenka Columbia v Jižní Karolíně

Columbia v Jižní Karolíně se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Columbia v Jižní Karolíně - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Columbia v Jižní Karolíně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace