letadlo ico Levné letenky do Colorado Springs

Colorado Springs je hlavní a nejlidnatější město regionu El Paso County ve státě Coloradu v USA. Leží zhruba 100 kilometrů jižně od města Denver. Colorado Springs je situováno na úpatí hor Pikes Peak, které se zvedají až do výšky 8 000 metrů nad mořem, a na východě se nacházejí Skalisté hory. Je to druhé nejlidnatější město v Coloradu a čtyřicáté druhé nejlidnatější v USA. V Colorado Spring žije přes 416 000 lidí, s metropolitní oblastí je to 680 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. A nyní se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Colorado Springs

Colorado Springs Airport

Zkratka letiště: COS
Letenky do USA - Colorado Springs

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Colorado Springs

Letiště Colorado Springs Airport se nachází 10 kilometrů jihovýchodně od Colorado Springs. Je to druhé nejrušnější letiště ve státě Colorado. Bylo otevřeno už v roce 1927 a nese označení COS. Colorado Springs Airport má jednu betonovou a dvě asfaltové příletové dráhy. Jedním terminálem na letišti projde ročně až 2 miliony cestujících. Z letiště Colorado Sprigns Airport se do centra můžete dopravit místní dopravou nebo taxíky.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Colorado Springs - místní čas: 13:09
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 38.833881, -104.821358
Vzdálenost z Prahy: 8484 km


Do Colorado Springs za turistickými cíli

Nedaleko města Colorado Springs je nádherná příroda a okolí. Nejvíce oblíbené jsou hory Pikes Peak a Skalisté hory. Během příjemného turistického výletu do těchto destinací můžete vidět například Jeskyni větrů, Pikes Peak Cog Railway, což je stará nejvýše položená ozubnicová železnice v Severní Americe. Nedaleko města lze navštívit Seven Falls, tedy sedm vodopádů, jdoucích za sebou. Pro milovníky památek se tu nachází Will Rogers Shrine of the Sun, kde je pohřben Spencer Penrose, který ve městě založil  Cheyenne mountain Zoo. Pokud tohle všechno chcete vidět na vlastní oči, stačí, abyste si rezervovali levné letenky s odletem přímo z Prahy do Colorado Springs.

Levné letenky do Colorado Springs

Do amerického státu Colorado se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy do města Colorado Springs. Pokud toužíte poznat zase část světa, určitě si levné letenky s odletem z Prahy do Colorado Springs objednejte – jde to rychle online. Průměrná doba letu do této destinace je 12 hodin a 45 minut, které můžete s levnými letenkami strávit v pohodlném letadle. Letenky do Colorado Springs jsou levné.


Počasí Colorado Springs

slunce

23°C

Východ slunce: 5:33

Západ: 20:26

Úterý

sluncepolojasno

22°C

teplota 25°C 18°C

Středa

slunce

17°C

teplota 22°C 11°C

Čtvrtek

slunce

22°C

teplota 28°C 15°C

Pátek

sluncepolojasno

24°C

teplota 31°C 17°C

Letenka Colorado Springs

Colorado Springs se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Colorado Springs - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Colorado Springs.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace