letadlo ico Levné letenky do Kolína nad Rýnem

Kolín nad Rýnem je město nacházející se na západě Německa v nejlidnatější spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko. Jedná se o čtvrté největší město v Německu, které leží na řece Rýn. Kolín nad Rýnem je významným kulturním střediskem a nachází se tu známá univerzita. Ve městě žije přes milion obyvatel. Úředním jazykem je tu němčina a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Kolína nad Rýnem jsou teď dostupné pro každého.

Letenky Praha - Kolín nad Rýnem

Cologne Bonn Airport (Kolín na Rýnem/Bonn - Konrad Adenauer)

Zkratka letiště: CGN
Letenky do Německa - Kolín nad Rýnem

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kolíně nad Rýnem

Mezinárodní letiště Cologne Bonn Airport se nachází 15 kilometrů jihovýchodně od centra Kolína nad Rýnem a 16 kilometrů severovýchodně od Bonnu. Jedná se o sedmé největší letiště v Německu pro osobní přepravu a druhé největší pro nákladní dopravu. Cologne Bonn Airport bylo otevřeno v roce 1938 a jeho kód je CGN. Má celkem tři příletové dráhy – dvě asfaltovo-betonové a jednu čistě asfaltovou – a také dva terminály, přičemž terminál jedna je starší, než terminál dvě. Každý rok služeb letiště Cologne Bonn Airport využije přes 9,4 milionu cestujících. Doprava do města z letiště Cologne Bonn Airport je zajištěna vlakem, autobusem 161 do Kolína nad Rýnem a linkou SB60 do Bonnu a dále taxíky nebo zapůjčením auta na letišti. Díky levným letenkám do Kolína nad Rýnem se na toto letiště můžete podívat i vy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.41
Kolín nad Rýnem - místní čas: 3:05
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.938931, 6.95752
Vzdálenost z Prahy: 536 km


Do Kolína nad Rýnem za turistickými cíli

V Kolínu nad Rýnem se nachází jedna z největší a nejstarších univerzit v Evropě, otevřena byla už ve 14. století. Symbolem města je ale katedrála svatého Pavla, která je zaspána i na světovém seznamu dědictví UNESCO. Z dalších památek si nezapomeňte prohlédnout kostel St. Aposteln, radnici s gotickou věží, kostel Nanebevzetí Panny Marie nebo věž římských hradeb. Je tady toho spousta k vidění, tak si levné letenky do Kolína nad Rýnem z Prahy objednejte co nejdříve.

Levné letenky do Kolína nad Rýnem

Chcete se letět podívat do německého Kolína nad Rýnem? Tak nyní máte jedinečnou příležitost. Levné letenky do Kolína nad Rýnem se prodávají opravdu za pakatel a to s odletem z Prahy. Levné letenky do Kolína nad Rýnem jsou ale velmi žádaným zbožím, proto s jejich rezervací určitě neváhejte. Průměrná doba letu do Kolína z Prahy je 1 hodina a 15 minut.


Počasí Kolín nad Rýnem

zataženoMrholení

20°C

Východ slunce: 7:26

Západ: 19:19

Úterý

zataženo

17°C

teplota 19°C 14°C

Středa

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 11°C

Čtvrtek

zataženo

16°C

teplota 18°C 13°C

Pátek

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Letenka Kolín nad Rýnem

Kolín nad Rýnem se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kolín nad Rýnem - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kolína nad Rýnem.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace