letadlo ico Levné letenky z Prahy na Cincinnati/Northern Kentucky International Airport
v Hebron - USA Amerika

Mezinárodní letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport se nachází ve městě Hebron a slouží metropolitní oblasti Cincinnati, od kterého leží zhruba 21 kilometrů jižně. Jedná se o jedno z nejvytíženějších letišť ve státě, přičemž otevřeno tu bylo už v roce 1947. Pokud se chcete podívat do Cincinnati, jistě jeho IATA značení CVG budete mít i na své letence. Letiště Cincinnati/Northern Kentucky se skládá z celkem čtyř betonových příletových a vzletových drah a pasažéři jsou tu odbavováni ve dvou halách značených písmeny A a B. Vy se se svou letenkou podíváte do haly B, kde jsou obsluhovány všechny mezinárodní lety. Každý rok tudy projde přes 6,3 milionu cestujících, tak buďte jedním z nich i vy a užijte si svou dovolenou ve Spojených státech za málo peněz, stačí si včas rezervovat levné letenky na mezinárodní letiště Northern Kentucky v Cincinnati z Prahy.

Cincinnati/Northern Kentucky International Airport - CVG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Hebron
Zkratka letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport v Hebron - USA je: CVG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CVG
Jednosměrná letenka

CVG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra z letiště Cincinnati

Přímo do centra Cincinnati se dostanete z letiště Northern Kentucky International Airport snadno, když si koupíte lístek na autobus značený 2X. Takto vás to vyjde nejlevněji. Druhou možností jsou dražší taxíky, na které ale nemusíte nikde čekat, nebo si lze na letišti pronajmout auto a jet po vlastní ose. Dopřejte si tu pravou americkou dovolenou a zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny. Lze to udělat i online.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.26
Hebron - místní čas: 12:11
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.04614, -84.66217


Levné letenky na Cincinnati/Northern Kentucky International Airport

Zaleťte si na dovolenou do Ameriky a užijte si zdejší památky za málo peněz. Nyní jsou vám totiž k dispozici velmi levné letenky na letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport s odletem z Prahy. Využijte této příležitosti a zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Cincinnati z Prahy online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Northern Kentucky přibližně 12,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neváhejte a rezervujte si své levné letenky na letiště Cincinnati/Northern Kentucky z Prahy ještě dnes.


Počasí Hebron

slunce

26°C

Východ slunce: 22:46

Západ: 12:44

Čtvrtek

slunce

29°C

teplota 35°C 23°C

Pátek

slunce

29°C

teplota 34°C 24°C

Sobota

slunce

32°C

teplota 36°C 26°C

Neděle

slunce

32°C

teplota 37°C 27°C

Pondělí

slunce

33°C

teplota 36°C 30°C

Levná letenka z Prahy na Cincinnati/Northern Kentucky International Airport
Hebron - USA Amerika

Letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Hebron - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace