letadlo ico Levné letenky do Chongqing

Čchung-čching neboli Chongqing je jedním z pěti měst, ležících v Čínské lidové republice, které je spravované jako provincie. Leží v Jihozápadní Číně a nachází se na horním toku řeky Jang-c´-ťiang. Název Čchung-čchingu v překladu znamená „Opakující se slavnost“. V Čchung-čchingu žije přes 18 milionů obyvatel, s okolními městečky má ale město přes 30 milionů lidí. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Levné letenky do Čchung-čchingu teď pořídíte s odletem z Prahy a to za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Chongqing

Chongqing Jiangbei International Airport

Zkratka letiště: CKG
Letenky do Číny - Chongqing

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Chongqingu

Chongqing Jiangbei International Airport je název pro mezinárodní letiště nacházející se v Yubei distriktu asi 21 kilometrů severně od Chongqingu. Letiště bylo otevřeno v roce 1990 a jeho IATA značení je CKG. V roce 2014 bylo na třetím místě v kategorii nejlepších letišť s ročním počtem cestujících mezi 25 až 40 miliony. Letiště v Chongqingu obslouží každý rok přes 32,4 milionu lidí a to ve dvou terminálech – domácím a zahraničním. Další terminál a ranveje, kterých má zatím letiště Chongqingu pět, jsou ve výstavbě. Letiště Chongqingu je spojeno s městem autobusovými linkami, jako je linka 3, 17, 19 a další, vlaky číslo 3 a 10 a taxíky. Levné letenky do Čchung-čchingu z Prahy teď pořídíte za opravdu výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Chongqing
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Chongqing - místní čas: 3:36
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 29.56278, 106.55278
Vzdálenost z Prahy: 7677 km


Do Chongqingu za turistickými cíli

Mezi významné turistické cíle města Chongqing patří chrám Luohan Si z dynastie Ming, první čínské podvodní muzeum Baiheliang Underwater Muzem, Wuxi County, zoologická zahrada Chongqingu, brána u Fishing Town, hřbitov Martyrs´ Cemetery, chrám Temple of the White Emperor či most E´gongyan Bridge. Z přírodních zajímavostí Chongqingu navštivte tři přírodní mosty a jeskyni Furong, které se nacházejí v národním geologickém parku Wulong Karst, které patří na seznam světového dědictví UNESCO, dále Snowy Jade Cave jeskyni a Baidi Cheng. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Čchung-čchingu s odletem z Prahy.

Levné letenky do Chongqingu

Lákají vás daleké země? Chcete se podívat například do Číny? Tak si kupte levné letenky do Chongqingu, které se nyní prodávají s odletem z Prahy. Levné letenky do Chongqingu z Prahy zakoupíte snadno a rychle online. Průměrná doba letu je z Prahy do Chongqingu asi 12,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Nepromeškejte svou příležitost a zabookujte si levné letenky do Chongqingu z Prahy, dokud nějaké jsou.


Počasí Chongqing

sluncepolojasno

18°C

Východ slunce: 6:29

Západ: 19:18

Středa

zataženodeštík

16°C

teplota 17°C 15°C

Čtvrtek

zataženodeštík

17°C

teplota 18°C 15°C

Pátek

zataženoMrholení

16°C

teplota 17°C 14°C

Sobota

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 16°C

Letenka Chongqing

Chongqing se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chongqing - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chongqing.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist