letadlo ico Levné letenky z Prahy na Chongqing Jiangbei International Airport
v Chongqing - Čína

Chongqing Jiangbei International Airport je mezinárodní letiště, které slouží čínskému městu Chongqing neboli Čchung-čching v okrese Yubei. Leží 21 kilometrů severně od Chongqingu a zároveň se jedná o jedno z nejrušnějších letišť v Číně, které každý rok obslouží přes 32,4 milionu cestujících. V roce 2014 bylo zařazeno na třetí místo jako nejlepší letiště v rozmezí 25 až 40 milionů pasažérů v kategorii mezinárodních letišť. První pasažéři se sem mohli podívat už v roce 1990, přičemž i jejich letenky jistě nesly IATA značení letiště CKG. Dnes má letiště Chongqing jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu, na které dosedají letadla z vnitrostátních i mezinárodních destinací. Jejich cestující jsou obsluhováni podle svých letenek ve třech terminálech 1, 2A a 2B. Buďte jedním z nich i vy a užijte si cestu do Číny za skvělé ceny, stačí si včas rezervovat levné letenky na letiště Chongqing z Prahy.

Chongqing Jiangbei International Airport - CKG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Chongqing
Zkratka letiště Chongqing Jiangbei International Airport v Chongqing - China je: CKG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CKG
Jednosměrná letenka

CKG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Chongqingu z letiště Chongqing Jiangbei International Airport

Přibližně každých 20 minut přijíždí před terminál autobusové spoje, které vás odvezou nejen do centra Chongqingu, ale také do okolních obcí. Snadno se můžete přepravit také vlakem, který staví u druhého terminálu. Cesta mu trvá zhruba 50 minut a vyjde vás na 7 jüanů. Pokud se vám ale nechce čekat na hromadnou dopravu, jeďte bez čekání a v pohodlí taxíkem nebo si na letišti pronajměte auto. Jak vidíte, dostat se do centra Chongqingu z letiště je snadné, tak neváhejte a ještě dnes si zabookujte levné letenky na letiště Chongqing Jiangbei International Airport z Prahy, když jsou za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Chongqing - místní čas: 2:23
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 29.71922, 106.64168


Levné letenky na letiště Chongqing Jiangbei v Čchung-čchingu

Chcete zažít dovolenou v Číně, ale nechce se vám dávat moc peněz za letenky? Tak právě nyní máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na mezinárodní letiště Chongqing Jiangbei International Airport, které jsou k dostání s odletem z Prahy. Zabookovat si je můžete snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli, zvládne to tedy každý. Neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Chongqing Jiangbei z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy na letišti Čchung-čching 12,5 hodiny.


Počasí Chongqing

sluncepolojasno

18°C

Východ slunce: 6:29

Západ: 19:18

Středa

zataženodeštík

16°C

teplota 17°C 15°C

Čtvrtek

zataženodeštík

17°C

teplota 18°C 15°C

Pátek

zataženoMrholení

16°C

teplota 17°C 14°C

Sobota

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Chongqing Jiangbei International Airport
Chongqing - Čína

Letiště Chongqing Jiangbei International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Chongqing - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Chongqing Jiangbei International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist