letadlo ico Levné letenky z Prahy na Chengdu Shuangliu International Airport
v Chengdu - Čína

Chengdu Shuangliu International Airport je mezinárodní letiště sloužící městu Čcheng-tu, od kterého leží přibližně 16 kilometrů jihozápadním směrem v okrajové části Shuangliu. Toto nejrušnější letiště v západní a centrální Číně bylo otevřeno už v roce 1938 a nyní představuje jeden z nejvytíženějších leteckých uzlů na světě. Mezinárodní letiště Chengdu má celkem dvě příletové a vzletové dráhy a dva terminály. Terminál 1 slouží jako mezinárodní, jistě ho tedy budete mít i na své letence, Terminál 2 je pro domácí užití. Zapamatovat byste si jistě měli i IATA značení letiště Chengdu Shuangliu International Airport, které je CTU. Každoročně je tu obslouženo přes 42,5 milionu pasažérů. Neváhejte a poznejte Čínu na vlastní kůži, když budete mít levné letenky na Chengdu Shuangliu International Airport v Čcheng-tu z Prahy, vyjde vás to opravdu lacino.

Chengdu Shuangliu International Airport - CTU

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Chengdu
Zkratka letiště Chengdu Shuangliu International Airport v Chengdu - China je: CTU

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CTU
Jednosměrná letenka

CTU -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Chengdu z letiště Chengdu Shuangliu

Z Chengdu Shuangliu International Airport jezdí na vlakové nádraží rychlý vlak, který vás vyjde na 11 jüanů (2016). Jednoduše se do Čcheng-tu dostanete i autobusem – linka číslo 1 jezdí do městského centra, linka 2 na vlakové nádraží, linka 3 na východní vlakové nádraží a linka 4 do Century City. Lístek na autobus stojí mezi 10 až 12 jüany. Pro své pohodlí můžete využít také služeb taxikářů, kteří ale za cestu z mezinárodního letiště Čcheng-tu do centra budou požadovat kolem 60 jüanů. Půjčit si tu můžete i auto a vyrazit vlastní cestou. Záleží jen na vás, jak se rozhodnete po Číně cestovat, levněji než s levnými letenkami na Chengdu Shuangliu International Airport se ale do města Čcheng-tu určitě nepodíváte.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.32
Chengdu - místní čas: 12:43
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 30.57853, 103.94709


Levné letenky na letiště Chengdu Shuangliu International Airport v Číně

Chcete se podívat do Číny, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, protože máte jedinečnou příležitost pořídit si levné letenky na letiště Chengdu Shuangliu International Airport v Chengdu. Tyto levné letenky na mezinárodní letiště Čcheng-tu jsou dostupné online a poletíte s nimi přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na Chengdu Shuangliu International Airport přibližně 12,5 hodiny. Tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud jsou.


Počasí Chengdu

zataženodeštík

16°C

Východ slunce: 6:34

Západ: 19:32

Neděle

zataženodeštík

16°C

teplota 18°C 15°C

Pondělí

zataženodeštík

15°C

teplota 16°C 14°C

Úterý

zataženodeštík

18°C

teplota 20°C 16°C

Středa

zataženodeštík

21°C

teplota 23°C 19°C

Levná letenka z Prahy na Chengdu Shuangliu International Airport
Chengdu - Čína

Letiště Chengdu Shuangliu International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Chengdu - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Chengdu Shuangliu International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist