letadlo ico Levné letenky do Chengdu

Čcheng-tu  nebo také Chengdu se nachází v jihozápadní Číně a je to hlavní město provincie S’-čchuan. Je to důležité ekonomické, kulturní, obchodní a komunikační centrum v západní Číně a zároveň je to páté nejlidnatější město ve státu. Jelikož má velmi úrodnou půdy, ta se někdy nazývá jako „země nebe“. V Chengdu žije 14 milionů obyvatel v devíti městských částech. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Z Prahy se do Čcheng-tu nyní prodávají velmi levné letenky, tak si je rezervujte.

Letenky Praha - Chengdu

Chengdu Shuangliu International Airport

Zkratka letiště: CTU
Letenky do Číny - Chengdu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Čcheng-tu (2015)

Mezinárodní letiště Chengdu Shuangliu International Airport se nachází asi 16 kilometrů jihozápadně od centra Čcheng-tu. Jedná se o nejrušnější letiště v západní Čině a páté nejzaměstnanější na pevninské Číně. Je také jedno z nejvytíženějších letišť Číny v nákladní přepravě. Otevřeno bylo v roce 1938 a nese označení CTU. Chengdu Shuangliu International Airport má dvě vzletové a příletové dráhy a dva terminály, kterými ročně projde 37,5 milionu cestujících. Teď se na Chengdu Shuangliu International Airport prodívají levné letenky s odletem z Prahy. Dostupnost do města je z letiště zajištěna autobusovými linkami číslo 1, 2, 3 a 4, na které vás jízdenka vyjde asi 10 jüanů. Další možností je taxi nebo vysokorychlostní vlak (11 jüanů). Metro je ještě ve výstavbě.

Chengdu
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.31
Chengdu - místní čas: 13:27
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 30.657208, 104.063869
Vzdálenost z Prahy: 7424 km


Do Chengdu za turistickými cíli

Památek v Čcheng-tu je mnoho. Určitě byste neměli vynechat hlavní středisko taoismu v Číně, které se nachází v pohoří Čching-čcheng, prohlédnout si zavlažovací systém Dujiangyan, který je nejstarším na světě, svatyni Sichuan Giant Panda Sanctuaries, která s přiléhající rezervací je „vlastí“ pand, oltář Wuhou, zříceniny Jinsha a buddhistický klášter Wenshu. V Čcheng-tu se určitě nudit nebudete, tak si kupte levné letenky do této destinace, jsou s odletem z Prahy.

Levné letenky do Chengdu

Vydejte se za poznáním do Číny, aniž byste zatěžovali svou peněženku. Do Čcheng-tu  v Číně se teď prodávají levné letenky přímo z Prahy. Zamluvit byste si je ale měli co nejdříve, protože jsou velmi rychle pryč. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Čcheng-tu je přibližně 12 hodin, které můžete strávit v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky z Prahy do Čcheng-tu ještě dnes.


Počasí Chengdu

zataženo

15°C

Východ slunce: 7:34

Západ: 18:59

Pátek

zataženo

12°C

teplota 14°C 10°C

Sobota

zataženo

11°C

teplota 12°C 10°C

Neděle

zataženodeštík

12°C

teplota 14°C 10°C

Pondělí

zataženo

10°C

teplota 11°C 9°C

Letenka Chengdu

Chengdu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chengdu - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chengdu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist