letadlo ico Letenky do Černé Hory
Montenegro

Černá Hora je stát nacházející se na jihovýchodě Evropy na pobřeží Jaderského moře. Počet obyvatel Černé Hory je 620 000 a z toho přibližně 187 000 lidí žije v hlavním městě Podgorica. Úředním jazykem tu je černohorština, ale snadno se domluvíte i srbštinou, chorvatštinou nebo bosenštinou či arabštinou. Jako měna platí euro. Časový posun Černé Hory je +1 hodina. Kupte si levné letenky do Černé Hory ještě dnes a užijte si skvělou dovolenou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.46


Letiště Černá Hora

Podnebí v Černé Hoře

Klima v Černé Hoře je typicky středomořské, což znamená, že jsou tu horká léta a mírné zimy. Slunce tu ročně svítí až 2 500 hodin. V letních měsících se teploty pohybují kolem 28°C, ale často vystoupají nad tropických 30°C. Průměrná teplota moře v létě je 24°C. V zimě je teplota vzduchu přibližně 9°C. Kupte si levné letenky do Černé Hory spíše na letní sezónu.

Do Černé Hory za turistickými cíli

Černé Hory lidé míří především kvůli čistému moři a dlouhým písčitým plážím, kde je pro turisty k dispozici mnoho atrakcí. Černá Hora toho ale může nabídnout mnohem víc. Krásné památky jsou například v hlavním městě Podgorica, kde se dochovala hodinová věž, části římského opevnění a také akvadukt. Pozoruhodnou památkou státu je klášter Ostrog, který je zasazený do skály a najdete ho u Nikšiće. Nádherná místa jsou také ve městě Kotor, kde jsou zachovány městské hradby a leží tu také katedrála. Levné letenky do Černé Hory z Prahy si můžete rezervovat klidně hned teď.

Levné letenky do Černé Hory

Vyrazte na dovolenou někam jinam, než do Chorvatska – poznejte Černou Horu. Levné letenky do Černé Hory jsou opravdu velmi žádaným zbožím, proto si je rezervujte co nejdříve a to snadno a rychle online. Letenky do Černé Hory se prodávají s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy 3 hodiny, ale velmi to záleží na konkrétní destinaci.

Černá Hora

Černá Hora je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Černé Hory čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist