letadlo ico Levné letenky do Bydgoszcz

Bydhošť se nachází na severu Polska ve vojvodství Kujavsko-pomořanském, jehož je hlavním městem. Bydhoští protékají dvě řeky – Visla a Brda. Dnes tu bydlí asi 360 000 obyvatel, což z Bydhoště dělá osmé největší město Polska. Úředním jazykem je tu polština a měnou zlotý. Přijeďte se sem podívat s levnými letenkami klidně hned zítra.

Letenky Praha - Bydgoszcz

Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Airport

Zkratka letiště: BZG
Letenky do Polska - Bydgoszcz

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bydhošti

Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Airport je regionální letiště 3,5 kilometru jihozápadně od města Bydhošť. Je to deváté největší letiště pro osobní přepravu v Polsku. Ročně tu přistane asi 300 000 pasažérů, kteří jsou odbaveni v jedné budově terminálu. Letadla tu přistávají i z Prahy, odkud lze koupit levné letenky, a to na jedné asfaltové dráze. O transport do města se stará autobus číslo 80, se kterým jízda trvá asi 15 minut. Nedaleko letiště je také vlaková zastávka.

Aktuální kurz: 1 PLN = 5.8
Bydgoszcz - místní čas: 22:44
Časové pásmo: Europe/Warsaw (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 53.123501, 18.00762
Vzdálenost z Prahy: 419 km


Do Bydhoště za turistickými cíli

Nejstarší budovou Bydhoště je kostel svatého Martina a Mikuláše z 15. století, ve kterém se nachází gotický obraz Panny Marie. Velmi zajímavé je také místo Wyspa Młyńska, což je jakýsi menší ostrov nedaleko centra města. V 17. století tu byla provozována mincovna. Slavný architekt Józef Swiecicki postavil v Bydhošti mnoho budov, včetně Hotelu pod Orłem, který se stal ikonou architektury 19. století. Ve městě můžete dále navštívit jednu z největších bazilik Polska baziliku svatého Vincence de Paula, tři sýpky v ulici Grodzka nebo vodárenskou věž z 19. století. S levnými letenkami se do této destinace můžete podívat kdykoliv jen chcete.

Levné letenky do Bydhoště

Udělejte si výlet a navštivte s levnými letenkami polské město Bydhošť. Letenky do Bydhoště se dají pořídit za pakatel a to dokonce i s odletem z Prahy. Doba letu s levnými letenkami do Bydhoště z Prahy je necelé 3 hodiny, které můžete prosedět v pohodlném letadle. Neváhejte ale s rezervací, protože levné letenky do Bydhoště velmi rychle mizí.


Počasí Bydgoszcz

zataženo

8°C

Východ slunce: 6:42

Západ: 17:19

Sobota

slunce

7°C

teplota 10°C 3°C

Neděle

slunce

8°C

teplota 10°C 5°C

Pondělí

slunce

9°C

teplota 11°C 5°C

Úterý

slunce

10°C

teplota 13°C 6°C

Letenka Bydgoszcz

Bydgoszcz se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bydgoszcz - Polsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bydgoszcz.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist