letadlo ico Levné letenky do Bonaire
Nizozemské Antily

Bonaire je ostrov nacházející se na jihu tzv. Závětrných ostrovů v západní části Malých Antil na jihu Karibského moře. Společně s dalšími dvěma ostrovy – Saba a Svatý Eustach – tvoří tzv. Karibské Nizozemí, jelikož všechny tři spadají pod správu tohoto evropského státu. Na Bonaire žije necelých 18 000 obyvatel, z toho 3 000 jich bydlí v hlavním městě Kralendijku. Úředními jazyky Bonaire jsou nizozemština a papiamento, jako měna tu platí americký dolar. Časové pásmo Bonaire je -4 hodiny. Rezervujte si levné letenky na Bonaire co nejdříve.

Letenky Bonaire

Podnebí na Bonaire

Na Bonaire je horké, suché a větrné klima. Toto oceánské podnebí se vykazuje v podstatě neměnnou teplotou vzduchu během roku. Rtuť na teploměru se tu udržuje kolem 27°C a teplota oceánu se pohybuje mezi 26°C až 30°C. Srážky na Bonaire jsou v průměru 520 mm za rok, přičemž největší část napadá mezi říjnem a lednem. Větry tu vanou konstantně od východu rychlostí 22 km/h. Levné letenky na Bonaire si kupujte na letní sezónu, kdy je tu opravdu krásně.

Aktuální kurz: 1 ANG = 11.68


Na ostrov Bonaire za turistickými cíli

Bonaire je oblíbenou turistickou destinací především pro teplé moře a písečné pláže. S tím se pojí také různé vodní radovánky a sporty. Nedaleko Bonaire se nachází krásné korálové útesy, které jsou vyhledávané mezi potápěči. Další možností jsou procházky po ostrově, kdy můžete spatřit velké kolonie plameňáků. Levné letenky na ostrov Bonaire z Prahy jsou horké zboží, takže s jejich rezervací určitě neváhejte.

Levné letenky na ostrov Bonaire

Jestli toužíte užít si dovolenou v tropickém ráji kdesi daleko, pak právě nadešla vaše chvíle. S velmi levnými letenkami na ostrov Bonaire vás taková cesta nebude stát skoro nic. Cestu trvající přibližně 13 hodin strávíte v pohodlném letadle. Letenky na Bonaire jsou s odletem z Prahy. Zarezervujte si akční letenky na ostrov Bonaire ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenka Bonaire

Bonaire a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Bonaire snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Bonaire vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist