letadlo ico Levné letenky do Boloni

Bologna je italské město, nacházející se na severu státu v regionu Emilia-Romagna, jehož je hlavním městem, a provincii Bologna. S 386 000 obyvateli v centru a téměř 1 milionem v metropolitní oblasti je to sedmé nejlidnatější město v Itálii. Bologna má opravdu bohatou historii, první osídlení tu bylo již 1 000 let před naším letopočtem. Zároveň se tu nachází nejstarší univerzita na světě, která byla založena roku 1088. V Bologně se mluví italsky ale především emiliano-romagnolským dialektem. Měnou je tu euro. Letenky do Bologny teď pořídíte opravdu levně.

Letenky Praha - Boloňa

Bologna-Borgo Panigale (Guglielmo Marconi) Airport

Zkratka letiště: BLQ
Letenky do Itálie - Boloňa

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Boloni


Boloňa z Prahy - letenky do Itálie za 1340 Kč
Boloňa z Prahy - letenky do Itálie za 1340 Kč

13. 3.  |Do Boloni trvá cesta letadlem jen necelou hodinku a půl. Letenky můžete koupit už za nějakých 14 stovek. Co Vám ještě brání v tom, udělat si hezký výlet? Sednout si na Boloňské náměstíčko a nad špagetami se kochat ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Bologně

Mezinárodní letiště Bologna Guglielmo Marconi Airport s označením BLQ se nachází 6 kilometrů severozápadně od centra Bologny. Pojmenováno je po muži jménem Guglielmo Marconi, který byl italský elektromechanik a nositel Nobelovy ceny. Bologna Guglielmo Marconi Airport má jednu přistávací asfaltovou dráhu a jednu budovu terminálu, která v nedávných letech prošla modernizací. Každý rok služeb letiště využije na 6,5 milionu cestujících, což z něho dělá sedmé nejrušnější v Itálii. Z letiště, kam doletíte s levnými letenkami z Prahy, lze do města cestovat autobusem – denně tu jezdí spoje do Ferrary, Florencie, Modeny a Cervia Ravenna. Třikrát týdně potom do Ascoli Piceno. Nedaleko letiště je i velké železniční nádraží, na které se dostanete taxíkem nebo kyvadlovou dopravou. Podle budoucích plánů bude Guglielmo Marconi Airport s vlakovým nádražím spojeno.

Boloňa
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.68
Boloňa - místní čas: 15:06
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.493809, 11.33875
Vzdálenost z Prahy: 664 km


Do Boloni za turistickými cíli

Historické centrum města Bologny je druhým největším v Evropě. Dochovala se tu většina z mohutného opevnění včetně ochranných věží. Ve městě se nalézají symboly města Bologny a to dvě věže nazvané Due Torri. Bologna je známá také pro svá mnohá sloupoví a podloubí, přičemž Portico di San Luca je jedním z nejdelších na světě. Zajímavá je také svatyně Madonna di San Luca, bazilika San Petronio, bazilika svatého Františka, bazilika San Giacomo Maggiore, kde se nachází mnoho renesančních památek. A kromě těchto památek můžete s levnými letenkami navštívit i zdejší nádhernou univerzitu.

Levné letenky do Boloni

Do italského města Bologna se teď prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Bologna je velmi oblíbená turistická destinace, kam se z Prahy s levnými letenkami letí asi 1 hodinu a 45 minut. Levné letenky si můžete zabookovat online, takže to zvládne každý. Určitě byste ale nad levnými letenkami s odletem z Prahy do Bologně neměli váhat, rychle totiž mizí.


Počasí Boloňa

sluncepolojasno

17°C

Východ slunce: 7:07

Západ: 19:33

Pondělí

sluncepolojasno

17°C

teplota 19°C 13°C

Úterý

slunce

13°C

teplota 16°C 9°C

Středa

zataženo

15°C

teplota 17°C 11°C

Čtvrtek

zataženo

16°C

teplota 19°C 13°C

Letenka Boloňa

Boloňa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Boloňa - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Boloni.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace