letadlo ico Levné letenky do Bodo

Bodø je hlavní město územněsprávní jednotky Nordland, ležící na severu Norska. Bodø je na pobřeží Norského moře a je součástí tradiční oblasti Salten. Město leží za polárním kruhem a takto daleko na severu se jedná o druhé největší město po Tromsu v Norsku. V centru Bodø žije přes 50 000 lidí. Úředním jazykem je tu norština a měnou koruna, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Bodø z Prahy jsou k dostání pro kohokoliv.

Letenky Praha - Bodo

Bodo Airport

Zkratka letiště: BOO
Letenky do Norska - Bodo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bodø

Letiště Bodø Airport se nachází na nejzápadnějším cípu poloostrova, kde leží Bodø, což je asi 2 kilometry jižně od města. Bylo otevřeno v roce 1952 a jeho IATA značení je BOO. Letiště Bodø má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kterým ročně projde 1,6 milionu spokojených pasažérů. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Bodø z Prahy. Dostupnost do města je tu zajištěna z letiště Bodø místní dopravou, taxíky nebo půjčením auta na letišti.

Aktuální kurz: 1 NOK = 2.53
Bodo - místní čas: 19:15
Časové pásmo: Europe/Oslo (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 67.279999, 14.40501
Vzdálenost z Prahy: 1912 km


Do Bodø za turistickými cíli

V Bodø můžete vyrazit za kulturou do muzea letectví nebo třeba kina, které tu bylo otevřeno už v roce 1908. V rámci obce Bodø se nachází pět farností, a proto je ve městě také hned několik kostelů. Nádherný je například Bodin Church, katedrála Bodø i Rønvik Church. V okolí Bodø je také divoká příroda, do které můžete vyrazit na túru. Bodø  je nejlepším místem pro výlet na Lofoty. Lze tu nasednout na přímý trajekt na jižní cíp lofotského poloostrova do vesnice Moskenes. Kupte si levné letenky do Bodø s odletem z Prahy a užijte si toto norské město plnými doušky.

Levné letenky do Bodø

Chcete vidět norské fjordy naživo? Tak si kupte levné letenky do města Bodø a vyrazte do Norska už dnes. Levné letenky do Bodø jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je můžete klidně hned teď na této stránce. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Bodø je z Prahy 5 hodin. Zabookujte si levné letenky do Bodø co nejdříve, protože velmi rychle mizí.


Počasí Bodo

sluncepolojasnodeštík

30°C

Východ slunce: 8:03

Západ: 20:26

Sobota

zataženoMrholení

30°C

teplota 32°C 27°C

Neděle

sluncepolojasno

33°C

teplota 36°C 29°C

Pondělí

zataženodeštík

31°C

teplota 34°C 26°C

Úterý

zataženo

31°C

teplota 34°C 28°C

Středa

sluncepolojasno

33°C

teplota 36°C 31°C

Letenka Bodo

Bodo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bodo - Norsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bodo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist