letadlo ico Letenky do Běloruska
Belarus

Bělorusko oficiálně Běloruská republika je stát nacházející se ve vnitrozemí na východě Evropy. Nezávislost Běloruska byla vyhlášena v roce 1991. Ve státě žije necelých 9,5 milionu lidí. Úředním jazykem je tu běloruština a také ruština, kterou se zde mluví mnohem častěji. Měnou je běloruský rubl. Časové pásma Běloruska je +2 hodiny. Hlavním městem je Minsk, který má přibližně 2 miliony obyvatel. Podívejte se do této destinace s levnými letenkami do Běloruska za nízkou cenu.

Aktuální kurz: 10000 BYR = 11.04


Letiště Bělorusko

Podnebí v Bělorusku

Klima v Bělorusku je mírné kontinentální a velký vliv na něho má relativní blízkost k Baltskému moři, které se nachází ve vzdálenosti 260 kilometrů od hranic. Zimy zde trvají mezi 105 až 145 dny a průměrná teplota v lednu je -6°C. Léto v Bělorusku trvá přibližně 150 dní a vyznačuje se vlhkým vzduchem a teplotami kolem 18°C. Roční srážky jsou v rozmezí 550 až 700 mm. Levné letenky do Běloruska si kupujte na letní měsíce, kdy je tu teplo.

Do Běloruska za turistickými cíli

Jedním z hlavních turistických cílů je hlavní město Minsk, ve kterém je mnoho památek církevního charakteru. Určitě se tu nezapomeňte podívat na ortodoxní katedrálu Svatého Ducha, postavenou v barokním stylu v 17. století, na katedrálu svaté Marie z počátku 18. století, kostel svatého Josefa a římskokatolický červený kostel. Zajímavé je také město Brest, jehož dominantou je majestátní válečný pomník, Bělověžský prales, kde můžete ve volné přírodě vidět zubra evropského, město Homel s palácem Paškevičových nebo historické město Vitebsk s nádherným kostelem a katedrálou. Užijte si památky a leťte do Běloruska s levnými letenkami za výhodné ceny.

Levné letenky do Běloruska

Podívejte se do této zajímavé země a to s levnými letenkami za akční ceny. Levné letenky do Běloruska nyní pořídíte za opravdu výhodné ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Běloruska si můžete snadno a rychle rezervovat online. Příliš tedy neváhejte a zabookujte si je co nejdříve, protože jsou velmi žádané. Průměrná doba letu z Prahy do Běloruska je 1 hodinu a 45 minut.

Bělorusko

Bělorusko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Běloruska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace