letadlo ico Levné letenky do Bělgorodu

Bělgorod je město nacházející se v evropské části Ruska, přičemž je to hlavní město stejnojmenné oblasti. Leží asi 40 kilometrů severovýchodně od hranic s Ukrajinou a jejím centrem protéká řeka Severní Doněc. V centru Bělgorodu žije přes 350 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl. Kupte si levné letenky do Bělgorodu z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Belgorod

Belgorod Airport

Zkratka letiště: EGO
Letenky do Ruska - Belgorod

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bělgorodu

Mezinárodní letiště Belgorod International Airport leží 4 kilometry severně od Bělgorodu. Má 24 hodinový provoz a jeho kód je EGO. Belgorod International Airport bylo založeno v roce 1954 a dnes má jednu asfaltovo-betonovou a jednu travnatou dráhu. Jedním terminálem tu každý rok projde téměř 400 000 spokojených cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Bělgorodu z Prahy. Na letišti Belgorod si můžete půjčit auto a vyrazit po vlastní ose, nebo můžete jet taxíkem či autobusem do centra Bělgorodu.

Aktuální kurz: 100 RUB = 29.61
Belgorod - místní čas: 10:24
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 50.610001, 36.580002
Vzdálenost z Prahy: 1567 km


Do Bělgorodu za turistickými cíli

Bělgorod je krásné město, po kterém si můžete udělat procházku a podívat se na nějakou kulturu. Tu naleznete například v divadle Belgorod Drama Theater nebo Belgorod Puppet Theater. V Bělgorodu jsou také muzea – historie, umění a folklórních tradic. Nádherný je také zdejší kostel a radnice. Přijeďte se podívat do Bělgorodu za kulturou a památkami, teď vás to díky levným letenkám do Bělgorodu nebude skoro nic stát. Asi 140 kilometrů severně od Bělgorodu je Kurs, kde se odehrála největší tanková bitva na světě.

Levné letenky do Bělgorodu

Do ruského města Bělgorod se nyní můžete podívat i vy a to díky levným letenkám, které se do této destinace prodávají. Levné letenky do Bělgorodu teď pořídíte za velmi málo peněz a to s odletem přímo z Prahy. Letenky do Bělgorodu jsou dostupné pro kohokoliv, ale určitě si je včas rezervujte. Průměrná doba letu do Bělgorodu je asi 6 hodin.


Počasí Belgorod

slunce

26°C

Východ slunce: 4:21

Západ: 20:49

Úterý

sluncepolojasno

28°C

teplota 31°C 24°C

Středa

zataženo

27°C

teplota 32°C 23°C

Čtvrtek

zataženo

29°C

teplota 32°C 24°C

Pátek

slunce

30°C

teplota 33°C 25°C

Letenka Belgorod

Belgorod se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Belgorod - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bělgorodu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist