letadlo ico Levné letenky do Baton Rouge

Baton Rouge je hlavní město amerického státu Louisiana, který se nachází na jihovýchodě USA, a zároveň správní sídlo pro farnost East Baton Rouge Parish. Je to druhé největší město státu a leží na východním břehu řeky Mississippi na jihovýchodě Louisiany. Baton Rouge má 230 000 obyvatel v centru, v metropolitní oblasti bydlí celkem 820 000 lidí. Mluví se tu anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Baton Rouge z Prahy pořídíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Baton Rouge

Baton Rouge Metropolitan Airport (Ryan Field)

Zkratka letiště: BTR
Letenky do USA - Baton Rouge

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Baton Rouge

Baton Rouge Metropolitan Airport či Ryan Field je název pro veřejné letiště sloužící městu Baton Rouge a nacházející se 7 kilometrů severně od centra. Otevřeno bylo poprvé v roce 1942 a jeho IATA značení je BTR. Letiště v Baton Rouge má tři příletové dráhy, z nichž jsou dvě asfaltové a jedna betonová, a také jeden terminál, rozdělený na A a B, kde jsou odbavováni lidé s domácích i zahraničních destinací. Každoročně tu projde přes 1 milion cestujících. Levné letenky do Baton Rouge z Prahy jsou teď za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes. Do centra města se pak z letiště v Baton Rouge dostanete místní dopravou či taxíkem.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Baton Rouge - místní čas: 7:56
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 30.452141, -91.210114
Vzdálenost z Prahy: 8465 km


Do Baton Rouge za turistickými cíli

V louisianském městě Baton Rouge je toho opravdu hodně k vidění, a proto je to jedním z oblíbených turistických center. Vy začněte svou prohlídku například u starého louisianského státního kapitolu, od kterého se přesuňte k tomu stávajícímu. Ten je nejvyšším kapitolem v celých Spojených státech. Z historických budov je zajímavý ještě dům Huey P. Long Field House a Pentagon Barracks. Z muzeí v Baton Rouge stojí za to vidět louisianské státní muzeum, afro-americké muzeum umění a observatoř. Kromě toho má Baton Rouge krásnou zoo, vodní park Blue Bayou a jezero Capitol Lakes. Právě nyní si můžete levné letenky do Baton Rouge koupit s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Levné letenky do Baton Rouge

Dopřejte si luxusní dovolenou v USA, nyní ji máte nadosah. Stačí si pořídit levné letenky do Baton Rouge, které se právě teď prodávají s odletem z Prahy a je to. Levné letenky do Baton Rouge z Prahy si objednáte snadno a rychle online, není to nic těžkého. Průměrná doba letu je z Prahy do Baton Rouge asi 16 hodin. Nepromeškejte tuto příležitost a objednejte si levné letenky do Baton Rouge z Prahy ještě dnes.


Počasí Baton Rouge

zataženodeštík

12°C

Východ slunce: 6:30

Západ: 18:03

Sobota

zataženodeštík

17°C

teplota 20°C 14°C

Neděle

zataženodeštík

21°C

teplota 27°C 16°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

23°C

teplota 27°C 18°C

Úterý

zataženoMrholení

22°C

teplota 24°C 20°C

Středa

zataženo

18°C

teplota 19°C 17°C

Letenka Baton Rouge

Baton Rouge se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Baton Rouge - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Baton Rouge.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace