letadlo ico Levné letenky do Aspen

Aspen je nejlidnatější město Pitkin County, což je kraj nacházející se ve státě Colorado v USA. Aspen leží v podhůří Skalistých hor, přičemž název města odkazuje na osikové lesy v okolí. Původně byl Aspen založen jako těžební tábor, ale postupně se z něho od poloviny 20. století vytvořilo světoznámé lyžařské středisko a centrum. Dříve se jezdilo i mnoho známých osobností jako je Charlie Sheen, John Denver, Michael Douglas nebo třeba Kevin Costner. Žije tu 6 600 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Do Aspenu se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Aspen

Aspen-Pitkin County Airport (Sardy Field)

Zkratka letiště: ASE
Letenky do USA - Aspen

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Aspenu

Letiště Aspen–Pitkin County Airport s označením ASE je známé také jako Sardy Field. Letiště leží 6 kilometrů severozápadně od centra města Aspen. Aspen–Pitkin County Airport má jednu přistávací asfaltovou dráhu a budovu terminálu pocházející z roku 1976, která ale prošla mnoha rekonstrukcemi. Ročně na toto letiště, kam se prodávají i levné letenky, zavítá na 44 000 cestujících. Dostupnost do města je z Aspen–Pitkin County Airport zajištěna autobusovými linkami popřípadě taxíky nebo vypůjčenými auty.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Aspen - místní čas: 20:07
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 39.191101, -106.817543
Vzdálenost z Prahy: 8550 km


Do Aspenu za turistickými cíli

Aspen je proslavený především jako lyžařské středisko, zároveň tu lze ale nalézt i velký luxus. Ve městě je nespočet obchodů s drahými značkami, jako je Dior, Vuitton, Prada nebo Gucci. Lyžování tu probíhá na svazích celkem tří hor - Aspen Mountain, Aspen Highlands a Snowmass. Všechna střediska jsou propojena skibusy. Kromě sněhových radovánek nabízí Aspen i krásný komunitní kostel, dům Wheeler–Stallard, postavený už v roce 1880, muzeum umění či další viktoriánské domy. Zakupte si letenky z Prahy do Aspenu a cestujte levně.

Levné letenky do Aspenu

Lyžování na zasněžených svazích a Amerika? Co by to bylo jiného než Aspen. Do amerického města Aspen se prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Rezervovat si letenky do Aspenu za pakatel můžete klidně hned teď online. Do světoznámého lyžařského střediska v Aspenu se levné letenky s odletem z Prahy prodávají rychle, tak si je rezervujte co nejdříve. Doba letu do Aspenu je 13 hodin.


Počasí Aspen

slunce

19°C

Východ slunce: 5:40

Západ: 20:36

Pátek

zataženodeštík

17°C

teplota 23°C 11°C

Sobota

slunce

17°C

teplota 25°C 8°C

Neděle

slunce

20°C

teplota 27°C 11°C

Pondělí

slunce

20°C

teplota 25°C 13°C

Letenka Aspen

Aspen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aspen - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aspen.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace