letadlo ico Letenky do Angoly
Angola

Angola nebo oficiálně Republika Angoly je stát nacházející se na jihu Afriky na jeho západním pobřeží u Atlantského oceánu. Země disponuje velkými zásobami nerostného bohatství a ropou a její ekonomika je jednou z nejrychleji rostoucích na světě. Hlavní město Angoly se jmenuje Luanda a má 2,8 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti je to až 6,5 milionu lidí. Celková populace Angoly je 24,3 milionu obyvatel. Úředním jazykem je v Angole portugalština a bantuské jazyky, měnou je kwanza. Angola leží v časovém pásmu +1 hodina. Podívejte se do Afriky za nízké ceny s levnými letenkami do Angoly z Prahy.

Aktuální kurz: 100 AOA = 3.71


Letiště Angola

Klima v Angole

V Angole se během roku střídají tři období. První suché období je tu od května do října, přechodné období s občasným deštěm je tu od listopadu do ledna a poslední horké období dešťů je tu od února do dubna. Duben je obecně nejdeštivější měsíc. V zimě je na pobřeží Angoly přibližně 16°C a v létě kolem 21°C, ve vnitrozemí je o poznání tepleji. Zabookujte si levné letenky do Angoly na teplé období a užijte si dovolenou v Africe.

Do Angoly za turistickými cíli

Do Angoly můžete vyrazit jak za mořem, tak kulturou a dobrodružstvím. Divoká zvířata můžete vidět například v národním parku Bicuar, národním parku Parque Nacional do Iona nebo rezervace Namibe. Nové síly načerpáte na mnoha plážích, které jsou podél pobřeží. Teplá voda, písek, slunce a turistické atrakce najdete například ve městě Lobito a Namibe. V Luandě najdete kulturu, divadla a muza. Zajímavým místem Angoly je také M'banza-Kongo a Huambo. Tak neváhejte a podívejte se do Afriky s levnými letenkami do Angoly z Prahy.

Do Angoly za přírodou

Divoká příroda Angoly silně doplatila na občanskou válku, která tu skončila v roce 2002. Přesto tu v přírodě můžete potkat klasická africká zvířata, jako je slon, antilopa, divoké kočky a kočkovité šelmy, paviány, hrabáče, hyenu, psa ušatého, karakala a další zvířata. Příroda se z většiny skládá z travnaté savany. Podívejte se na pravé africké safari, s levnými letenkami do Angoly je to snadné.

Levné letenky do Angoly

Láká vás cestovat do Afriky, podívat se na živé safari? Tak neváhejte a využijte příležitosti a kupte si levné letenky do Angoly. Levné letenky do Angoly si můžete objednat online a to s odletem z Prahy a za opravdu nízké ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Angoly 11 hodin, ale záleží na cílové destinaci. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si levné letenky do Angoly objednejte co nejdříve, protože jsou rychle pryč.

Angola

Angola je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Angoly čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace