letadlo ico Letenky do Americké Samoy
American Samoa

Americká Samoa se skládá z pěti ostrovů a dvou atolů ležících v Samojském souostroví, které se nachází v Pacifiku. Je to občanské území USA a žije zde přibližně 60 000 obyvatel. Největším ostrovem je tu Tutuila, na kterém se nachází také hlavní město Pago Pago s 3 500 lidmi. Úřady Americké Samoi ale sídlí ve městě Fagatogo. Úředním jazykem je tu samojština a angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo Americké Samoi je -11 hodin. Podívejte se do tohoto tropického ráje s levnými letenkami do Americké Samoi za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.48


Letiště Americká Samoa

O

T

Podnebí Americké Samoi

Klima v Americké Samoi je tropické, takže se tu střídají dvě období. Období dešťů je tu obvykle mezi prosincem a březnem, suché období poté trvá od dubna do září. Průměrné teploty jsou během roku zhruba stejné a pohybují se kolem 28°C. Levné letenky do Americké Samoi objednávejte spíše na období sucha.

Na Americkou Samou za turistickými cíli

Hlavním turistickým lákadlem Americké Samoi je zdejší teplé podnebí, písečné pláže s palmami a dále teplý oceán. Zdejší podmořský život je velmi bohatý a potápění ke korálům je opravdu velkým zážitkem. Stejně jako návštěva zdejšího národního parku nebo pohled na podmořskou sopku Vailulu'u Seamount. Dobré jídlo potom hledejte v Sadie Thompson Building, což je hostinec, který se nachází na okraji Pago Pago a je zapsaný jako historický památka. Za vládními budovami poté vyrazte do Fagatogo. Užijte si skvělou dovolenou za opravdu nízké ceny s levnými letenkami do Americké Samoi z Prahy.

Levné letenky do Americké Samoi

Udělejte si čas a prožijte exotickou dovolenou na ostrovech v Pacifiku. S levnými letenkami na Americkou Samou poletíte přímo z Prahy a za opravdu výhodné ceny. Levné letenky do Americké Samoi si lze snadno a rychle rezervovat online na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Americké Samoi asi 28 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.

Americká Samoa

Americká Samoa je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Americké Samoy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist