letadlo ico Letenky Zimbabwe

Zimbabwe oficiálně Republika Zimbabwe je stát nacházející se ve vnitrozemí na jihu Afriky. Dříve byl tento stát britskou kolonií a nazýval se Jižní Rhodesie. Hlavním městem Zimbabwe je Harare, kde žije 1,6 milionu obyvatel. Celková populace země je 12,9 milionu lidí. Zimbabwe má celkem 16 úředních jazyků, mezi které patří například angličtina, shona, sindebele a další. Měnou je americký dolar. Časové pásmo Zimbabwe je +2 hodiny. Kupte si levné letenky do Zimbabwe z Prahy už dnes.

Měna Zimbabwe: Zimbabwský dolar
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Zimbabwe

Podnebí v Zimbabwe

Klima v Zimbabwe je tropické, ale velmi proměnlivé vzhledem k nadmořské výšce. Střídají se tu dvě období – sucha (od května do září, kdy je tu chladněji) a dešťů (od listopadu do března). Nejteplejším měsícem roku je říjen, jehož průměrná teplota se pohybuje kolem 25°C. Naopak nejchladnějším je červen, kdy teploty klesají na 10°C. Levné letenky do Zimbabwe si tedy objednávejte spíše na teplejší zimní měsíce.

Do Zimbabwe za turistickými cíli

Do Zimbabwe se jezdí především obdivovat nádherná příroda. Afriku můžete zažít na vlastní kůži například v národním parku Nyangani, Hwange, Matobo nebo Victoria falls, kde můžete vidět také známé Viktoriiny vodopády. Zajímavé jsou i balancující kameny, které můžete v Zimbabwe vidět také. Mnoho kulturních památek najdete například v hlavním městě Harare. Objednávejte si levné letenky do Zimbabwe s odletem z Prahy co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.

Za přírodou do Zimbabwe

Většina území Zimbabwe je savana. Jako zástupce flóry je tu baobab, týk, mahagon, ibišek, lilie a další. Bohatá je tu ale i fauna, ze které lze v Zimbabwe vidět nosorožce, slony, afrického divokého psa, hyenu skvrnitou, paviány, divoké kočky, zebry a mnoho dalších zvířat. Přijeďte na safari s levnými letenkami do Zimbabwe.

Levné letenky do Zimbabwe

Láká vás jet se podívat do Afriky? Tak to určitě rádi uslyšíte, že do Zimbabwe se teď prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Zimbabwe si rezervujte online na této stránce a máte to bez starostí. S levnými letenkami do Zimbabwe můžete letět klidně hned zítra, ale určitě neváhejte, protože levné letenky do Zimbabwe jsou horké zboží. Průměrná doba letu z Prahy s levnými letenkami do Zimbabwe je 22 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci.

Zimbabwe

Zimbabwe je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Zimbabwe čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist