letadlo ico Levné letenky do Yibin

Yibin je čínské město a zároveň městská prefektura, ležící na jihovýchodě provincie Sečuan v Čínské lidové republice. Město leží na soutoku řek Min-ťiang a Jang-c´-ťiang a původně se jmenovalo Suifu či Suifoo. V centru Yibinu žije přes 836 000 obyvatel, přičemž jako městská prefektura má 4,4 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Zarezervujte si levné letenky do Yibinu z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Yibin

Yibin Airport

Zkratka letiště: YBP
Letenky do Číny - Yibin

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Yibinu

Yibin Caiba Airport je název vojensko-civilního letiště, které se nachází ve městě Caiba 10 kilometrů severozápadně od centra Yibinu. Jeho IATA značení je YBP a má jednu příletovou a vzletovou dráhu. Na ní přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací a jejich pasažéři jsou následně odbavováni v jednom terminálu. Tudy jich každý rok projde přes 326 000. Do města se poté z letiště v Yibinu přepravují autobusem nebo taxíkem. Využijte i vy této příležitosti a leťte do Číny za nízké ceny, musíte si jen objednat levné letenky do Yibinu z Prahy.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Yibin - místní čas: 4:00
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 36.792191, 99.073723
Vzdálenost z Prahy: 6618 km


Do Yibinu za turistickými cíli

V Yibinu se nachází hned několik turistických atrakcí, které byste měli navštívit, až tu budete. Jedná se například o horu v centru, na které najdete poutní místo Qianfosi a ze které je nádherný výhled na celé město. Dále je to Bamboo Sea a kamenný les Xingwen Stone Forest či soutok řek v centru. Opomenout byste jistě neměli ani park Liubeichi Park, rozprostírající se severně od soutoku řek. V Yibinu je toho k vidění spousta, tak si rezervujte své levné letenky do Yibinu s odletem z Prahy a za výhodné ceny, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Yibinu

Podívejte se během dovolené do dalekých zemí, aniž by vás to vyšlo draho. Když budete mít levné letenky do Yibinu, cesta do Číny vás vyjde neuvěřitelně lacino. Průměrná doba letu je z Prahy do Yibinu asi 12,5 hodiny, přičemž letenky si snadno a rychle můžete rezervovat online z pohodlí svého domova. Určitě neváhejte, a pokud vás tato nabídka oslovila, tak si zabookujte levné letenky do Yibinu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Yibin

zataženodeštík

21°C

Východ slunce: 6:37

Západ: 19:25

Středa

zataženo

16°C

teplota 17°C 15°C

Čtvrtek

zataženo

16°C

teplota 17°C 15°C

Pátek

zataženoMrholení

15°C

teplota 17°C 14°C

Sobota

sluncepolojasno

19°C

teplota 21°C 17°C

Letenka Yibin

Yibin se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Yibin - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Yibin.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist