letadlo ico Levné letenky z Prahy na Xi'an Xianyang International Airport
v Xianyang - Čína

Xi'an Xianyang International Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Si-an v Číně, od kterého leží přibližně 30 kilometrů severozápadním směrem. Jedná se o největší letiště v severozápadní Číně, druhé největší letiště na severu Číny a jedno z nejrušnějších vzdušných přístavů. Každý rok je tu odbaveno necelých 33 milionů spokojených pasažérů, kteří sem přilétají s letenkami s IATA značením XIY. Xi'an Xianyang International Airport bylo v Si-anu otevřeno už v roce 1984, přičemž dnes tu letadla přistávají na celkem dvou betonových příletových a vzletových dráhách. Jejich odbavení se odehrává ve třech terminálech značených čísly 1, 2 a 3, kde jsou obsluhováni podle svých letenek z domácích nebo zahraničních destinací. Užijte si cestu do daleké Číny za málo peněz, právě nyní vás to vyjde lacino, když si objednáte levné letenky na mezinárodní letiště Si-anu z Prahy ještě dnes.

Xi'an Xianyang International Airport - XIY

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Xianyang
Zkratka letiště Xi'an Xianyang International Airport v Xianyang - China je: XIY

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> XIY
Jednosměrná letenka

XIY -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Si-anu z letiště Xi'an Xianyang

Doprava je z mezinárodního letiště Xi'an Xianyang International Airport zajištěna formou autobusových linek, které staví přímo před terminálem. S nimi vás cesta vyjde nejlevněji. Další možností je odchytit si taxík a jet v pohodlí a bez čekání. Přepravit se ale můžete také sami, když si na letišti pronajmete auto. Nepromarněte svou šanci a dopřejte si tu pravou dovolenou v Číně, když budete mít levné letenky na letiště Xi'an Xianyang v Si-anu z Prahy, vyjde vás taková cesta výhodně.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Xianyang - místní čas: 2:59
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 34.44712, 108.75159


Levné letenky na letiště Xi'an Xianyang v Číně

Udělejte si výlet do daleka a poznejte Čínu na vlastní oči, právě nyní máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na letiště Xi'an Xianyang, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště v Si-anu asi 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky na letiště Xi'an Xianyang v Číně si můžete z Prahy objednat snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli. Určitě tedy neotálejte a rezervujte si je ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.


Počasí Xianyang

zataženo

14°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 19:14

Středa

sluncepolojasno

16°C

teplota 19°C 13°C

Čtvrtek

zataženo

16°C

teplota 19°C 13°C

Pátek

zataženo

18°C

teplota 21°C 14°C

Sobota

sluncepolojasno

17°C

teplota 21°C 14°C

Levná letenka z Prahy na Xi'an Xianyang International Airport
Xianyang - Čína

Letiště Xi'an Xianyang International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Xianyang - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Xi'an Xianyang International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist