letadlo ico Levné letenky z Prahy na Xiamen Gaoqi International Airport
v Xiamen - Čína

Xiamen Gaoqi International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází na severní straně ostrova Xiamen, přibližně 12 kilometrů severovýchodně od města Xiamen. Jeho IATA značení je XMN a otevřeno bylo v roce 1983. Jedná se o jedno z nejrušnějších letišť pro osobní přepravu v Číně, které má navíc jen jednu asfaltovou příletovou a vzletovou ranvej. Na ní dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací, přičemž jejich pasažéři jsou následně odbavováni ve dvou terminálech. Vy se se svou letenkou podíváte na mezinárodní terminál, druhý je totiž určen jen pro vnitrostátní lety. Každý rok je na Xiamen Gaoqi Airport odbaveno přes 22,3 milionu cestujících, tak buďte jedním z nich i vy, stačí, abyste si objednali levné letenky na Xiamen Gaoqi Airport z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Xiamen Gaoqi International Airport - XMN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Xiamen
Zkratka letiště Xiamen Gaoqi International Airport v Xiamen - China je: XMN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> XMN
Jednosměrná letenka

XMN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Xiamen z letiště

Nejsnadněji se do města z letiště Xiamen Gaoqi dostanete autobusovými spoji, přičemž zastávka se nachází přímo před budovou letiště. Můžete se nechat odvézt do Xiamenu nebo okolních měst, to už je na vás. K dispozici jsou vám také taxíky, které vás odvezou hned, bez čekání a kamkoliv budete chtít. Nebo se můžete přepravit sami, když si na letišti Xiamen vypůjčíte auto. Podívejte se do Číny a užijte si dovolenou v Xiamenu, stačí mít levné letenky na letiště Xiamen Gaoqi International Airport z Prahy.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Xiamen - místní čas: 2:59
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 24.54404, 118.12774


Levné letenky na Xiamen Gaoqi International Airport

Lákají vás daleké země, ale nechce se vám dávat zbytečně moc za letenku? Tak využijte této jedinečné příležitosti a kupte si levné letenky na letiště Xiamen Gaoqi International Airport, které se nachází v Číně. Levné letenky na letiště Xiamen jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online, stačí pouze párkrát kliknout myší a jsou vaše. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Xiamen Gaoqi International Airport 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si je ještě dnes.


Počasí Xiamen

zataženo

20°C

Východ slunce: 5:47

Západ: 18:28

Středa

sluncepolojasno

18°C

teplota 19°C 16°C

Čtvrtek

zataženo

19°C

teplota 20°C 17°C

Pátek

sluncepolojasno

21°C

teplota 22°C 19°C

Sobota

zataženo

22°C

teplota 23°C 20°C

Levná letenka z Prahy na Xiamen Gaoqi International Airport
Xiamen - Čína

Letiště Xiamen Gaoqi International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Xiamen - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Xiamen Gaoqi International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist