letadlo ico Levné letenky z Prahy na Washington Dulles International Airport
v Washington ve Virginii - USA Amerika

Washington Dulles International Airport je mezinárodní letiště nacházejí se přibližně 42 kilometrů západně od Washingtonu D.C. hlavního města Spojených států. Pojmenované je podle ministra zahraničí, které sloužil prezidentu Eisenhowerovi, a první letenky si sem mohli pasažéři zakoupit v roce 1962. IATA značení letiště Washington Dulles je IAD. Letiště má nyní čtyři příletové a vzletové dráhy z betonu, přičemž rozšíření o pátou se plánuje. Až 21,6 milionu pasažérů je tu každý rok obslouženo v jednom hlavním terminálu, který je výrazným orientačním bodem navrženým Eero Saarinenem. Poleťte se na to podívat na vlastní oči a užijte si Washington D.C. za nízké ceny – právě teď máte příležitost si zabookovat levné letenky do Washington D.C. na Dulles International Airport přímo s odletem z Prahy.

Washington Dulles International Airport - IAD

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Washington ve Virginii
Zkratka letiště Washington Dulles International Airport v Washington ve Virginii - USA je: IAD

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> IAD
Jednosměrná letenka

IAD -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Washingtonu D.C. z letiště Washington Dulles

Z letiště Washington Dulles se do Washingtonu dostanete nejsnadněji autobusem, kdy můžete jet přímo do města nebo si vybrat takovou linku, která vás odveze na zastávku metra. Další možností je využít služeb taxikářů, kteří si ale účtují výrazně víc, než stojí lístek na autobus. Samozřejmě se ale také můžete přepravit sami, když si pronajmete na letišti auto, tak můžete vyrazit za vlastními cíli. Je to prosté, rezervujte si levné letenky na Washington Dulles International Airport ve Washingtonu s odletem z Prahy ještě dnes a podívejte se do Ameriky za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Washington ve Virginii - místní čas: 19:22
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 38.94877, -77.4491


Levné letenky na letiště Washington Dulles

Užijte si dovolenou v USA a poznejte zdejší památky a kulturu, nyní vás taková cesta vyjde lacino. Právě teď si totiž snadno a rychle můžete objednat levné letenky na Washington Dulles International Airport, které jsou s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na letiště Washington jsou k dostání online, stačí tedy párkrát kliknout a máte je. Průměrná doba letu je z Prahy do Washingtonu 11 hodin. Neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.


Počasí Washington ve Virginii

sluncepolojasno

4°C

Východ slunce: 2:47

Západ: 11:00

Pátek

slunce

3°C

teplota 6°C -0°C

Sobota

sluncepolojasno

3°C

teplota 5°C -0°C

Neděle

slunce

3°C

teplota 5°C -0°C

Pondělí

slunce

2°C

teplota 4°C -1°C

Levná letenka z Prahy na Washington Dulles International Airport
Washington ve Virginii - USA Amerika

Letiště Washington Dulles International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Washington ve Virginii - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Washington Dulles International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace