letadlo ico Levné letenky do Turin

Turín je město nacházející se ve vnitrozemí na severozápadě Itálie asi 70 kilometrů od hranic s Francií.  Leží v regionu Piemont a jeho centrem protéká řeka Pád. Turín bývá často označován jako „hlavní město Alp“. V centru města žije přes 910 000 obyvatel, kteří tu mluví převážně italsky a platí eurem. Podívejte se za kulturou do tohoto starého města, s levnými letenkami do Turína z Prahy na to máte.

Letenky Praha - Turin

Turin International Airport

Zkratka letiště: TRN
Letenky do Itálie - Turin

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Turíně

Letiště Turin Airport, známé také jako Turin-Caselle Airport, má IATA značení TRN a leží u města Caselle Torinese asi 16 kilometrů severně od Turína. Naleznete ho ale také pod jménem Sandro Pertini Airport, které odkazuje na bývalého italského prezidenta Sandra Pertiniho. Letiště Turín bylo otevřeno v roce 1953 a dnes má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu. Jedním terminálem tu každý rok projde přes 3,5 milionu cestujících. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Turína. Letiště Turin Airport je s centrem města spojeno železnicí, ale jezdí sem také autobusy a dopravit se lze i taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.88
Turin - místní čas: 23:16
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.070492, 7.68682
Vzdálenost z Prahy: 752 km


Do Turína za turistickými cíli

Historické centrum Turína leží v okolí náměstí Piazza Castello. Zde najdete například královský palác ze 17. století, který sloužil původně savojským a později italským králům a ve kterém se nachází jedinečná zbrojnice, s královskými zahradami, dále hrad ze 13. století později přestavěný nebo renesanční katedrálu s věží ze 17. století. Při procházce městem byste ale neměli vynechat ani náměstí Piazza S. Carlo, kde jsou domy s arkádami, kostel S. Filipo Neri, radnici, chrám Santi Martiri či dominantu města, kterou je věž Mole Antonelliana. Zamluvte si akční letenky do Turína s odletem z Prahy co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou, a užijte si kulturu tohoto města.

Levné letenky do Turína

Podívejte se do italského města Turín skoro zadarmo a užijte si zdejší kulturu a atmosféru. Na výlet do této destinace vám postačí levné letenky do Turína, se kterými poletíte přímo z Prahy. Levné letenky do Turína si lze rezervovat snadno a rychle přes internet, takže to zvládne opravdu každý. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Turína z Prahy je 2,5 hodiny. Neváhejte s rezervací levných letenek do Turína z Prahy, protože jsou velmi rychle pryč.


Počasí Turin

sluncepolojasno

21°C

Východ slunce: 7:12

Západ: 19:34

Sobota

zataženo

21°C

teplota 23°C 18°C

Neděle

zataženo

19°C

teplota 22°C 16°C

Pondělí

slunce

22°C

teplota 25°C 18°C

Úterý

zataženo

22°C

teplota 24°C 18°C

Letenka Turin

Turin se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Turin - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Turin.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist