letadlo ico Levné letenky z Prahy na Trivandrum International Airport
v Trivandrum - Indie

Mezinárodní letiště Trivandrum International Airport se nachází přibližně 3,7 kilometru západně od centra Thiruvananthapuram ve státě Kerala v Indii. Trivandrum International Airport je první letiště ve stát Kerala a vzniklo v roce 1932. V roce 1991 se z něho stalo páté mezinárodní letiště v Indii. IATA kód Trivandrum International Airport je TRV. Má jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu a celkem dva terminály – Terminál 1 zpracovává vnitrostátní lety a Terminál 2 mezinárodní lety. Průměrně tu každý rok projde 3,1 milionu cestujících. Podívejte se i vy na toto letiště, s levnými letenkami na Trivandrum International Airport.

Trivandrum International Airport - TRV

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Indie - Trivandrum
Zkratka letiště Trivandrum International Airport v Trivandrum - India je: TRV

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> TRV
Jednosměrná letenka

TRV -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Trivandrum International Airport

Po přistání se do centra města z letiště dostanete místní dopravou, popřípadě můžete využít taxíků či si vypůjčit auto. Kupte si letenky z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Trivandrum - místní čas: 8:23
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 8.48212, 76.92011


Levné letenky na letiště Trivandrum International Airport

Chcete se letět podívat do Indie, ale bojíte se, abyste za letenky nedali celou svou výplatu? Už nemusíte, s levnými letenkami na letiště Trivandrum International Airport do Indie poletíte levně. Letenky na Trivandrum International Airport jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze klidně hned teď online. Průměrná doba letu na Trivandrum International Airport je 10 hodin. Kupte si letenky na letiště Trivandrum z Prahy ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Trivandrum International Airport
Trivandrum - Indie

Letiště Trivandrum International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Trivandrum - Indie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Trivandrum International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist