letadlo ico Levné letenky z Prahy na Suvarnabhumi International Airport
v Bangkok - Thajsko


Suvarnabhumi International Airport - NBK

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Thajska - Bangkok
Zkratka letiště Suvarnabhumi International Airport v Bangkok - Thailand je: NBK

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> NBK
Jednosměrná letenka

NBK -> Praha
Jednosměrná letenka

Levné letenky na letiště Suvarnabhumi Airport v Bangkoku 

Zaleťte si na dovolenou do Thajska, aniž by vás to stálo moc peněz – je to jednoduché, stačí si rezervovat levné letenky na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku. Levné letenky na letiště Suvarnabhumi jsou s odletem přímo z Prahy a snadno si je můžete rezervovat online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Suvarnabhumi Airport asi 11,5 hodiny. Zabookujte si levné letenky na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 THB = 69.15
Bangkok - místní čas: 8:56
Časové pásmo: Asia/Bangkok (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 13.69152, 100.75089Základní informace o mezinárodním letišti Suvarnabhumi

Suvarnabhumi Airport, známé také jako Bangkok International Airport, je mezinárodní letiště s IATA kódem BKK, které se nachází přibližně 25 kilometrů východně od centra v místě dříve známém jako Nong Nguhao. Jméno letiště bylo vybráno králem a v překladu znamená „Zlatá země“, přičemž se jedná o jedno ze dvou mezinárodních letišť, která slouží Bangkoku. Letiště Suvarnabhumi Airport je nejrušnějším v zemi a šestým nejzaměstnanějším v Asii. Mezinárodní letiště Suvarnabhumi má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a otevřeno bylo v roce 2006. Na vašich letenkách bude jistě napsán mezinárodní terminál, který se nachází ve stejné budově jako domácí terminál, takže ho nebudete muset nikde složitě hledat. Podobně je tu odbaveno každý rok přes 44,2 milionu lidí, tak buďte jedním z nich, cesta s levnými letenkami na letiště Bangkok International Airport vás vyjde lacino.

Dostupnost do města z letiště Bangkok International Airport

Nejrychleji vás z letiště Suvarnabhumi Airport v Bangkoku dostanete do města vlakem nebo autobusem. Lístky na oba tyto prostředky hromadné dopravy vás vyjdou přibližně stejně. Naproti tomu mnohem dražší, ale pohodlnější jsou taxíky, které vás odvezou, kam budete potřebovat. Také se ale můžete z letiště Bangkok International Airport odvézt sami, když si půjčíte na letišti auto. Zakupte si levné letenky na Suvarnabhumi Airport z Prahy a užijte si dovolenou v Thajsku, je to snadné.

JEDNÁ SE O STEJNÉ LETIŠTĚ JAKO JE BANGKOK INTERNATIONAL AIRPORT.


Počasí Bangkok

sluncepolojasno

32°C

Východ slunce: 6:04

Západ: 18:30

Pátek

sluncepolojasnodeštík

31°C

teplota 33°C 29°C

Sobota

zataženoMrholení

28°C

teplota 32°C 25°C

Neděle

sluncepolojasno

30°C

teplota 33°C 29°C

Pondělí

sluncepolojasno

30°C

teplota 31°C 28°C

Levná letenka z Prahy na Suvarnabhumi International Airport
Bangkok - Thajsko

Letiště Suvarnabhumi International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Bangkok - Thajsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Suvarnabhumi International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist