letadlo ico Letenky do Surinamu
Suriname

Surinamská republika či zkráceně Surinam je stát ležící na severovýchodě Jižní Ameriky na pobřeží Atlantského oceánu. Jedná se o nejmenší zemi v Jižní Americe a přibližně polovina z celkové populace 570 000 obyvatel žije v hlavním městě Paramaribo. Úředním jazykem Surinamu je nizozemština, ale mluví se tu také kreolsky a anglicky. Měnou je surinamský dolar. Země leží v časovém pásmu -3 hodiny. Pokud chcete letět do této destinace, objednejte si levné letenky do Surinamu z Prahy ještě dnes a to online.

Aktuální kurz: 1 SRD = 1


Letiště Surinam

Podnebí v Surinamu

Klima Surinamu je velmi horké a tropicky vlhké, jelikož se nachází jen pár stupňů nad rovníkem. Pravidelně se tu během roku střídají dvě období sucha, od srpna do listopadu a od února do dubna, a dvě období dešťů, od dubna do srpna a od listopadu do února. Roční teplota se pohybuje kolem 26°C, ale díky vysoké vlhkosti vzduchu, která je 80 – 90%, se může zdát o několik stupňů vyšší. Levné letenky do Surinamu z Prahy si objednávejte na období sucha.

Do Surinamu za turistickými cíli

Surinam je stát mnoha přírodních krás, jako jsou mnohé vodopády, pralesy, řek a hor. Na pobřeží leží bělostné písečné pláže, na kterých můžete odpočívat u teplého a čistého oceánu. Vyzkoušet ale lze i vodní atrakce, jako je pozorování mořských živočichů, potápění, rybolov či surfování. Nejvíce památek a kulturního vyžití budete mít v hlavním městě Paramaribo, kde se nachází mešita Keizerstraat, synagoga Neveh Shalom, katedrála svatého Petra a Pavla a prezidentský palác. Zajímavá místa jsou ale i ve městech Nieuw Nickerie, Pokigron, Lelydorp či Nieuw Amsterdam. Levné letenky do Surinamu jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak si dopřejte dovolenou v tropickém ráji.

Do Surinamu za přírodou

Velká část území Surinamu je porostlá tropickým deštným lesem a savanami, setkat se tu tedy můžete i s exotickými zvířaty. Ty jsou v chráněných oblastech a národních parcích, jako je například rezervace Centrální Surinam, zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, Galibi, Wia Wia nebo Brownsberg. Vidět tu lze mravenečníky, lenochody, kotuly, chvostany, oceloty, jaguáry, pumy, tapíry, kynkažu, hyrare, pekary, mazamy či jelence běloocasé. Kupte si levné letenky do Surinamu z Prahy a zažijte výlet do džungle na vlastní kůži.

Levné letenky do Surinamu

Udělejte si exotickou dovolenou a zamiřte do Jižní Ameriky. Nyní si totiž můžete koupit levné letenky do Surinamu za akční ceny. Tyto levné letenky do Surinamu jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je můžete online na internetu z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu z Prahy do Surinamu je 13 hodin. Zarezervujte si své levné letenky do Surinamu z Prahy za výhodné ceny ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Surinam

Surinam je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Surinamu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist