letadlo ico Levné letenky z Prahy na Shanghai Pudong International Airport
v Shanghai - Čína

Shanghai Pudong International Airport je jedno ze dvou mezinárodních letišť v Šanghaji, které slouží především zahraničním letům. Leží přibližně 30 kilometrů východně od centra Šanghaje a jeho IATA značení je PVG. První letenky na letiště Shanghai Pudong v Šanghaji si šlo zakoupit už v roce 1999. Letiště Šanghaj Pchu-tung se skládá ze čtyř příletových a vzletových ranvejí z betonu, na kterých dosedají letadla z domácích i mezinárodních destinací. Jejich pasažéři jsou potom odbavování ve dvou terminálech značených čísly 1 a 2. Každoročně na letišti Shanghai Pudong International Airport v Šanghaji napočítají přes 60 milionů letenek. Pokud chcete, aby jedna z letenek byla ta vaše, tak si pořiďte levné letenky na Shanghai Pudong International Airport přímo z Prahy, když jsou nyní za výhodné ceny.

Shanghai Pudong International Airport - PVG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Shanghai
Zkratka letiště Shanghai Pudong International Airport v Shanghai - China je: PVG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PVG
Jednosměrná letenka

PVG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Šanghaj Pchu-tung

Nejrychlejším spojením do města je z letiště Shanghai Pudong International Airport vlak Maglev, který jezdí každých 15 minut a cesta s ním trvá necelých 25 minut. Druhou možností je linka metra číslo 2, která jezdí přímo do centra Šanghaje. Z letiště Shanghai Pudong v Šanghaji lze jet také několika autobusovými linkami nebo taxíky. Kromě toho si můžete vypůjčit na letišti auto a vyrazit za vlastními cíli. Je to snadné, když si koupíte levné letenky na letiště Shanghai Pudong v Šanghaji, které jsou vám k dispozici s odletem z Prahy a to za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.32
Shanghai - místní čas: 14:41
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 31.14338, 121.80521


Levné letenky na letiště Shanghai Pudong v Šanghaji

Zaleťte si do exotické Šanghaje a užijte si tu pravou dovolenou v této destinaci. Je to snadné, nyní si stačí objednat levné letenky na letiště Shanghai Pudong International Airport, které jsou s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na letiště Šanghaj Pchu-tung z Prahy si můžete snadno a rychle rezervovat online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy na Shanghai Pudong Airport přibližně 12 hodin.


Počasí Shanghai

zataženo

13°C

Východ slunce: 5:23

Západ: 18:23

Neděle

zataženo

14°C

teplota 16°C 11°C

Pondělí

slunce

13°C

teplota 16°C 11°C

Úterý

slunce

15°C

teplota 16°C 13°C

Středa

slunce

17°C

teplota 19°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Shanghai Pudong International Airport
Shanghai - Čína

Letiště Shanghai Pudong International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Shanghai - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Shanghai Pudong International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist