letadlo ico Letenky do Portorika
Puerto Rico

Portoriko je ostrovní stát, nacházející se ve východní části Karibského moře asi 130 kilometrů východně od Dominikánské republiky. Španělsky se země jmenuje Puerto Rico, což v překladu znamená bohatý přístav. Celková populace Portorika je 3,4 milionu obyvatel, z nichž přibližně 2,3 milionu žije v metropolitní oblasti hlavního města San Juan. Úředním jazykem je tu španělština a angličtina a měnou americký dolar. Portoriko leží v časovém pásmu -4 hodiny. Levné letenky do této destinace teď získáte lehce, tak si zabookujte levné letenky do Portorika z Prahy co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.86


Letiště Portoriko

Podnebí v Portoriku

Klima v Portoriku je tropického charakteru, což znamená, že se tu střídá období dešťů a sucha. Nejvíce z ročních srážek 1 690 mm spadne mezi dubnem a listopadem v časech dešťů. Průměrná teplota na ostrově se v podstatě příliš nemění a udržuje se kolem 28°C. Kupte si levné letenky do Portorika z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Do Portorika za turistickými cíli

Portoriko je oblíbenou turistickou destinací díky svým bělostným písečným plážím a teplému moři. Jedny z nejkrásnějších zákoutí ke koupání, potápění či šnorchlování nebo surfování najdete v Culebra či Fajardo. Kromě toho tu můžete poznat portorickou přírodu, která se skládá i z deštného pralesa, jeskyní či vodopádů. Tváří v tvář se tu tak setkáte s mnoha druhy opic a také s exotickými ptáky – nejlepším místem k jejich pozorování je národní prales El Yunque. V hlavním městě San Juan se zase můžete pokochat například José Miguel Agrelot Coliseum, univerzitou Portoriko, muzeem umění a pevností San Felipe del Morro, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Levné letenky do Portorika z Prahy jsou nyní za opravdu výhodné ceny, tak neváhejte a objednejte si je ještě dnes.

Levné letenky do Portorika

Užijte si dovolenou v tropickém ráji, stačí si koupit levné letenky do Portorika, které se teď prodávají s odletem přímo z Prahy a za akční ceny. Levné letenky do Portorika z Prahy najdete snadno a rychle na internetu, takže určitě neváhejte a objednejte si je co nejdříve. Průměrná doba letu je z Prahy do Portorika asi 12,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.

Portoriko

Portoriko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Portorika čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist