letadlo ico Levné letenky do Pisa

Pisa je hlavní město stejnojmenné provincii v Toskánsku v Itálii, ležící na řece Arno asi 10 kilometrů od jejího ústí do Ligurského moře. Ve městě žije necelých 90 000 lidí. Stejně jako ve zbytku státu se tu mluví italsky a měnou je euro. A právě nyní se do této oblíbené destinace, proslavené Šikmou věží, prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Pisa

Galileo Galilei Airport

Zkratka letiště: PSA
Letenky do Itálie - Pisa

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Pisa


Pisa z Prahy - letenky do Itálie za 969 Kč
Pisa z Prahy - letenky do Itálie za 969 Kč

27. 4.  |Pisa je jenom jedna. Slavnou Šikmou věž nikde jinde neuvidíte a ani dát si pravou pizzu pod Šikmou věží v Pise není k zahození. Je to ideální tip na romantickou dovolenou. Navíc s Ryanairem si tam zaletíte za pouhou ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Pise

Mezinárodní letiště v Pise International Airport s označením PSA dříve známé taky jako Galileo Galilei Airport, podle svého slavného rodáka, je hlavní letiště v Toskánsku. Letiště bylo v roce 1930 otevřeno původně pro vojenské účely. Dnes jsou zde dvě letové dráhy a terminál, kterým ročně projde přes 4,6 milionu pasažérů. Do města se z letiště Pisa International Airport, kam doletíte s levnými letenkami, dostanete autobusovými linkami LAM rossa a Linea 21.

Pisa
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.5
Pisa - místní čas: 18:48
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.71553, 10.39659
Vzdálenost z Prahy: 771 km


Do Pisy za turistickými cíli

Nejznámější turistickou atrakcí v Pise je Šikmá věž, která se nachází na náměstí Piazza dei Miracoli neboli náměstí zázraků, které je od roku 1987 součástí světového dědictví UNESCO. Mezi další památky, které se tu nacházejí je Dóm Panny Marie Nanebevzaté, baptisterium a hřbitov Composanto Monumentale. Ve městě se poté můžete díky levným letenkám do Pisy pokochat i kostelem svatého Františka, kostela San Frediana, palácem Palazzo Pretorio nebo zbytkem středověkého opevnění města.

Levné letenky do Pisy

Právě nyní lze pořídit velmi levné letenky do Itálie, konkrétně do Pisy. Letenky za nízké ceny si můžete snadno a rychle rezervovat online a s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Pisy je 1 hodinu a 40 minut, které můžete v klidu strávit v letadle. Nezapomeňte si své levné letenky z Prahy do Pisy objednat včas.


Počasí Pisa

zataženoMrholení

16°C

Východ slunce: 5:54

Západ: 20:35

Sobota

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 15°C

Neděle

zataženodeštík

19°C

teplota 22°C 17°C

Pondělí

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 16°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 20°C 16°C

Středa

sluncepolojasno

20°C

teplota 21°C 18°C

Letenka Pisa

Pisa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Pisa - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Pisa.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist