letadlo ico Levné letenky do Okinawy
Japonsko

Okinawa je japonský ostrov, který leží jižně od centrálních japonských ostrovů, přičemž je omýván z východu Filipínským mořem a ze západu Východočínským mořem. Okinawa je největším ostrovem v Okinawských ostrovů a souostroví Rjúkjú. Celková populace ostrova je 1,3 milionu obyvatel, z nichž 320 000 lidí žije v hlavním městě Naha. Úředním jazykem je tu japonština a měnou japonský jen. Časové pásmo Okinawy je +9 hodin. Okinawa není jen ostrovem, ale na tomto ostrově se zároveň nachází proslulé město Okinawa. Podívejte se do Japonska výhodně, s levnými letenkami na Okinawu z Prahy.

Letenky Okinawa

Podnebí na Okinawě

Klima ostrova Okinawa je subtropické, přičemž se tu ale střídají období sucha a dešťů. Teploty jsou celoročně vysoké a pohybují se mezi 20°C až 25°C. Období dešťů tu začíná koncem jara. Levné letenky na Okinawu si tedy objednávejte spíše na podzim, kdy tu tolik neprší.

Aktuální kurz: 100 JPY = 20.29


Na Okinawu za turistickými cíli     

Největším turistickým lákadlem Okinawy jsou zdejší veřejné písečné pláže, na kterých se můžete opalovat a plavat v teplém moři. Oblíbené jsou také vodní sporty a potápění. Až vás ale moře omrzí, vyrazte za kulturou například do hlavního města Naha, kde najdete hrad Šuri, který je zapsán i na seznamu světového dědictví UNESCO a brána Šureimon, která leží u hradu. Kromě něho je zajímavé také ohromné akvárium v Motobu, náboženské místo Seifa-utaki, turistická atrakce Cape Hedo nebo hora Gusuku. S levnými letenkami na Okinawu se na toto všechno můžete podívat na vlastní oči, tak neváhejte.

Na Okinawu za přírodou

Okinawa je vcelku řídce osídlena – lidé se soustřeďují na jihu ostrova, takže severní oblasti jsou porostlé deštným pralesem. V lesích se tu nachází endemický druh ptáka zvaný Yanbaru kuina, který je nelétavý. Zažijte dobrodružství ve zdejší přírodě, s levnými letenkami na Okinawu na to máte.

Levné letenky na Okinawu

Láká vás návštěva dalekého Japonska, ale nechcete dát za letenky celou svou výplatu? S levnými letenkami na Okinawu už nemusíte. Levné letenky na Okinawu jsou s odletem z Prahy a cestu trvající zhruba 16 hodin si užijete v pohodlném letadle. Levné letenky na Okinawu si můžete rezervovat snadno a rychle online – udělejte to co nejdříve, rychle totiž mizí.

Letenka Okinawa

Okinawa a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Okinawa snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Okinawy vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist