letadlo ico Levné letenky do Norfolku

Norfolk je město nacházející se na východním pobřeží USA ve státě Virginie. Po Virginia Beach je to druhé největší město státu a přitom je to důležitý vojenský přístav. Leží při ústí řeky Elizabeth do oceánu. V Norfolku žije necelých 250 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 1,6 milionu lidí. Úředním jazykem Norfolku je angličtina a měnou americký dolar, stejně jako ve zbytku státu. Rezervujte si levné letenky do Norfolku z Prahy, dokud ještě nějaké jsou.

Letenky Praha - Norfolk ve Virginii

Norfolk International Airport

Zkratka letiště: ORF
Letenky do USA - Norfolk ve Virginii

Najdi nejlevnější letenku

NS Norfolk (Chambers Field)

Zkratka letiště: NGU
Letenky do USA - Norfolk ve Virginii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Norfolku

Mezinárodní letiště Norfolk International Airport se nachází přibližně 6 kilometrů severovýchodně od Norfolku. Je to třetí nejzaměstnanější letiště ve Virginii a také šedesáté šesté největší v celé zemi. Letiště Norfolk bylo otevřeno v roce 1938 a jeho IATA značení je ORF. Má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden terminál, který se dělí na halu A, která obsahuje 15 bran, a halu B také s 15 branami. Každý rok tu projde přes 1,6 milionu cestujících. I vy se na Norfolk International Airport můžete podívat a to pokud si koupíte levné letenky do Norfolku. Doprava do centra města je z letiště Norfolk zajištěna formou taxíků a půjčovnou aut. Bohužel tu není žádné autobusové spojení – nejbližší autobusová zastávka je skoro 3 kilometry daleko.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Norfolk ve Virginii - místní čas: 9:59
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 36.846809, -76.285217
Vzdálenost z Prahy: 7008 km


Do Norfolku za turistickými cíli

V Norfolku je také mnoho zajímavých atrakcí, které můžete navštívit. Mezi památky města patří například kostel svatého Pavla postavený v 18. století, divadlo Wells z roku 1913 a dům Moses Myers. Město Norfolk toho může hodně nabídnout i dál. Je to například muzeum umění Chrysler, zdejší botanická zahrada, zoologická zahrada, park Town point a další. Kupte si levné letenky do Norfolku ve Virginii z Prahy hned teď a leťte klidně už zítra.

Levné letenky do Norfolku

Leťte se podívat za „velkou louži“. Do Ameriky se teď prodávají velmi levné letenky do Norfolku, které jsou s odletem z Prahy. Levné letenky do Norfolku lze snadno a rychle rezervovat online, takže to zvládne každý. Průměrná doba letu do Norfolku z Prahy je 14 hodin. Akční letenky do Norfolku jsou horké zboží, takže si je rezervujte co nejdříve.


Počasí Norfolk ve Virginii

zataženo

14°C

Východ slunce: 6:29

Západ: 18:03

Středa

zataženoMrholení

14°C

teplota 15°C 13°C

Čtvrtek

zataženo

13°C

teplota 15°C 11°C

Pátek

zataženo

10°C

teplota 11°C 8°C

Sobota

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 8°C

Neděle

sluncepolojasno

13°C

teplota 14°C 12°C

Letenka Norfolk ve Virginii

Norfolk ve Virginii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Norfolk ve Virginii - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Norfolku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace