letadlo ico Levné letenky do Nanyang

Nanyang (Nan-jang) je městská prefektura v Číně, která se nachází na jihozápadě provincie Che-nan. Centrem města protéká řeka Baihe River. Celková populace Nan-jangu se pohybuje kolem 10,2 milionu obyvatel, přičemž zhruba 1,8 milionu lidí žije přímo ve městě. Počet obyvatel řadí Nanyang na seznam nejlidnatějších čínských měst. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Dopřejte si exotickou dovolenou v Číně a kupte si levné letenky do Nan-jangu z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Nanyang

Nanyang Airport

Zkratka letiště: NNY
Letenky do Číny - Nanyang

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nanyangu

Nanyang Jiangying Airport je název pro letiště ležící 12 kilometrů východně od Nan-jangu. Otevřeno bylo v roce 1934 a jeho IATA značení je NNY. Prozatím má letiště v Nanyangu pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, ale v současné době zde probíhá expanze areálu. Každý rok je tu odbaven velký počet spokojených cestujících z nejrůznějších destinací. Potom se do centra města z letiště Nan-jang přepravují autobusy a taxíky. Levné letenky do Nan-jangu z Prahy jsou dostupné online, tak si je zabookujte ještě dnes

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.32
Nanyang - místní čas: 14:31
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 39.907501, 116.397232
Vzdálenost z Prahy: 7455 km


Do Nan-jangu za turistickými cíli

V Nan-jangu se nachází mnoho zajímavých míst, kam lze vyrazit za památkami. Určitě se zajděte podívat například na chrám svatého lékaře Zhang Zhongjinga, hrob Zhang Heng´s, kopec Dushan Hill, řeku Bai River, historické a kulturní město Jingziguan Town, Neixiang County Mansion, geologický park Funiu Shan World, chrám Tongbai Water-Curtain Cave Temple a horu Shiren Shan. Město Nan-jangu toho má opravdu hodně co nabídnout, tak příliš dlouho neotálejte a zarezervujte si levné letenky do Nan-jangu z Prahy, které jsou jinak rychle vyprodané.

Levné letenky do Nanyangu

Prozkoumejte vzdálené země, udělejte si výlet do Číny a prohlédněte si památky. Teď se do Číny můžete podívat snadno, stačí k tomu levné letenky do Nanyangu, které jsou s odletem z Prahy a právě nyní jsou za akční ceny. Levné letenky do Nanyangu z Prahy si objednáte snadno a rychle sami online, není to nic složitého. Průměrná doba letu je z Prahy do Nanyangu asi 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a zabookujte si levné letenky do Nanyangu z Prahy ještě dnes.


Počasí Nanyang

zataženo

13°C

Východ slunce: 5:57

Západ: 19:00

Neděle

slunce

12°C

teplota 15°C 10°C

Pondělí

sluncepolojasno

16°C

teplota 19°C 13°C

Úterý

zataženoMrholení

15°C

teplota 17°C 14°C

Středa

zataženodeštík

14°C

teplota 16°C 12°C

Letenka Nanyang

Nanyang se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nanyang - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nanyang.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist