letadlo ico Letenky do Království Tonga
Tonga

Tonga nebo také Království Tonga je stát, který leží v Pacifiku v Oceánii asi 500 kilometrů jihovýchodně od Fidži. Je to souostroví, do kterého patří celkem 177 okolních ostrovů, obydleno je však jen něco málo kolem 50 ostrovů. Největším ostrovem Tonga je Tongatapu, na jehož severním pobřeží leží také hlavní město Tonga a to Nuku'alofa. Zde žije přibližně 24 000 lidí z celkového počtu 103 000 obyvatel v Království Tongo. Úředním jazykem je tu angličtina a tongština, měnou je tonžská paʻanga. Časové pásmo Království Tongu je +13 hodin. Neváhejte a objednejte si levné letenky do Tonga z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 TOP = 9.56


Letiště Tonga

Podnebí v Tongu

Klima v Tongu je tropického charakteru. Během roku se tu teploty udržují nad 32°C, pouze v rozmezí května až listopadu, když je tu nejchladněji, klesají teploty pod 27°C. Roční srážky se pohybují přibližně přes 2 000 mm, někdy to může být až 2 900 mm, přičemž nejvíce prší v březnu. Levné letenky do Tonga směřujte na zimní měsíce.

Do Tonga za turistickými cíli

Do Tonga se jezdí převážně kvůli relaxaci a dovolené. Ostrovy nabízejí mnoho krásných a písečných pláží, kde si můžete užít vodní radovánky. V Království Tonga je také ale mnoho přírodních krás. Navštívit tu můžete například horu Tofua nebo most ze skály Hufangalupe, kterému bývá přezdíváno jako „holubí brána“. Z památek stojí za vidění budova tonžského parlamentu, katedrála v Nuku'alofa a Haʻamonga ʻa Maui, což je jakási brána, vytvořená ze tří korálových vápencových desek. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Tonga z Prahy.

Levné letenky do Království Tongu

Vyrazte za poznáním do Oceánie a užijte si dovolenou v Království Tongo. Levné letenky do Tonga si teď můžete dovolit i vy, je to totiž velmi snadné – stačí, abyste si zarezervovali levné letenky do Tonga online. Akční letenky do Tonga jsou na trhu horkým zbožím, proto určitě neváhejte a zabookujte si je co nejdříve. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Tonga z Prahy je přibližně 35 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.

Tonga

Tonga je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Království Tonga čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist