letadlo ico Levné letenky do Ischie

Ischia je ostrov spadající do Kampánského souostroví, které se nachází v Neapolském zálivu. Na Ischii, která je sopečného původu, žije přes 60 000 obyvatel, přičemž úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku Itálie italština a platidlem euro. Ostrov Ischia je rozdělen na šest měst, přičemž za hlavní je považována Ischia, která je i největším přístavem. Tato zajímavá destinace je s levnými letenkami snadno dostupná každému.

Letenky Praha - Ischia

Ischia Airport

Zkratka letiště: ISH
Letenky do Itálie - Ischia

Najdi nejlevnější letenku

Letenky na Ischii a doprava po ostrově Ischia

Jelikož ostrov Ischia nemá vlastní letiště, využívá služeb nedalekého mezinárodního letiště v Neapoli, na které létají i letadla z Prahy odkud lze letět s levými letenkami. Dobrá dostupnost na Ischiu je trajektem, který z Neapole a přístavu Pozzuoli odjíždí několikrát denně. Také tu funguje přímé spojení mezi Ischiou a nedalekým ostrovem Capri. Po ostrově se lze dopravovat pravidelnou autobusovou dopravou, která spojuje všechna města na Ischii.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.06
Ischia - místní čas: 6:27
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 40.7342, 13.94712
Vzdálenost z Prahy: 1041 km


Zajímavosti – Ischia

Na ostrově Ischia se natáčel v podstatě celý děj filmu Nebožtíci přejí lásce z roku 1972.

Proč letenky na Ischii?

Ačkoliv je ostrov Ischia menší, je turisticky velmi zajímavý a letenky přesto nejsou drahé. Stále žhavé magma, které se nachází pod povrchem ostrova, je důvodem, proč na Ischii vyvěrají desítky termálních pramenů. Na Ischii je tak spousta termálních lázní, kde je možnost vyzkoušet termální a minerální koupele nebo bahenní zábaly. Na Ischii se také nachází tzv. termální parky, které kombinují to nejlepší z antických římských lázní s moderními prvky. Z historických památek je možnost na ostrově navštívit aragonský hrad v Ischia Ponte nebo trosky věže v Serrana Fontana, která byla zničena admirálem Nelsonem. Návštěva Ischie rozhodně za pár korun na letenky stojí.

Levné letenky na ostrov Ischia

S levnými letenkami z Prahy můžete zažít Itálii na vlastní kůži. Ceny letenek na italský ostrov Ischia jsou velmi nízké a snadno dostupné. Cesta s levnými letenkami z Prahy na ostrov Ischia zabere jenom necelé dvě hodiny času. Proto neváhejte a rezervujte si svoje levné letenky na Ischiu ještě dnes.


Počasí Ischia

sluncepolojasno

9°C

Východ slunce: 7:06

Západ: 17:51

Pondělí

sluncepolojasno

9°C

teplota 15°C 4°C

Úterý

zataženodeštík

6°C

teplota 8°C 3°C

Středa

zataženosněžení

1°C

teplota 6°C -3°C

Čtvrtek

slunce

1°C

teplota 4°C -3°C

Letenka Ischia

Ischia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ischia - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ischie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist