letadlo ico Levné letenky do Honolulu

Honolulu je hlavní a také největší město amerického státu Havaj, který leží v Tichém oceánu. Honolulu je také krajským sídlem pro stejnojmenný kraj a nachází se na jihovýchodě ostrova Oahu na pobřeží. Je to nejjižněji a také nejzápadněji položené hlavní město USA, přičemž v překladu jeho název znamená „klidný přístav“. Honolulu má celkem 390 000 obyvatel v centru, v metropolitní oblasti je to přes 953 000 lidí. Úředními jazyky je zde havajština a angličtina, měnou je americký dolar. Levné letenky do Honolulu z Prahy teď pořídíte za opravdu výhodné ceny.

Letenky Praha - Honolulu

Honolulu International Airport

Zkratka letiště: HNL
Letenky do USA - Honolulu

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Honolulu


Havaj přes Vánoční svátky a Silvestra - FIRST MINUTE letenky jen za 9390 Kč
Havaj přes Vánoční svátky a Silvestra - FIRST MINUTE letenky jen za 9390 Kč

8. 4.  |Tohle je opravdová cenová a termínová pecka! Pokud rádi využíváte Vánoční svátky k prodloužení své dovolené a nevadí Vám plánovat dlouho dopředu, tohle je akce přesně pro Vás. Můžete si ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Honolulu

Honolulu International Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Honolulu. Patří mezi nejzaměstnanější letiště ve Spojených státech, jelikož je tu každý rok odbaveno přes 19,2 milionu cestujících. Většinou se jedná o turisty, kteří letí na Havaj na dovolenou. Letiště v Honolulu leží asi 5 kilometrů západně od centra a jeho IATA kód je HNL. Letadla tu přistávají celkem na čtyřech asfaltových ranvejích a také dvou vodních příletových a vzletových drahách. Terminály má letiště v Honolulu celkem tři – jeden slouží v rámci jednoho ostrova, další mezi ostrovy a třetí je určen pro mezinárodní přepravu. Doprava je z letiště do centra Honolulu zajištěna autobusy (linky číslo 19, 20, 31 či trochu vzdálenější 9, 40, 42, 62), taxíky a půjčovnou aut. Kupte si levné letenky do Honolulu z Prahy a leťte sem také.

Honolulu
Aktuální kurz: 1 USD = 21.21
Honolulu - místní čas: 16:41
Časové pásmo: Pacific/Honolulu (-10 hodin)
Časový posun: -12 hodin

Souřadnice: 21.30694, -157.858337
Vzdálenost z Prahy: 12040 km


Do Honolulu za turistickými cíli

V Honolulu je mnoho památek a míst, která stojí za vaši pozornost. Patří mezi ně například věž Aloha Tower, postavená v pozdní novogotice, biskupské muzeum, zapsané na seznamu národních historických památek, honolulské muzeum umění, Ala Moana Center, národní hřbitov National Memorial Cemetery of the Pacific, královská rezidence palác ´Iolani z druhé poloviny 19. století či USS Arizona Memorial. Zároveň se v Honolulu můžete vykoupat například v zátoce Hanauma Bay, užít si zvířata v honolulské zoo, rostliny v honolulském arboretu či zamířit do Waikiki akvária. Jak vidíte v Honolulu je toho opravdu hodně k vidění a prohlížení, tak neváhejte a kupte si levné letenky do Honolulu z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Levné letenky do Honolulu

Užijte si svou dovolenou v exotickém ráji na Havaji, kam se teď dostanete za nízké ceny letenek. Levné letenky do Honolulu jsou s odletem z Prahy a právě nyní si je můžete snadno a rychle objednat online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Honolulu asi 18 hodin. Levné letenky do Honolulu z Prahy jsou žhavé zboží na trhu, takže určitě neváhejte a objednejte si je, dokud nějaké jsou. Levné letenky do Honolulu z Prahy jsou hned vyprodané.


Počasí Honolulu

slunce

24°C

Východ slunce: 5:54

Západ: 19:01

Pátek

sluncedeštík

24°C

teplota 26°C 23°C

Sobota

sluncedeštík

24°C

teplota 26°C 23°C

Neděle

slunce

24°C

teplota 26°C 23°C

Pondělí

slunce

24°C

teplota 26°C 23°C

Letenka Honolulu

Honolulu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Honolulu - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Honolulu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist