letadlo ico Levné letenky z Prahy na Hangzhou Xiaoshan International Airport
v Hangzhou - Čína

Hangzhou Xiaoshan International Airport je mezinárodní letiště sloužící městu Chang-čou (Hangzhou) v Číně, od kterého ho najdete ležet zhruba 27 kilometrů východním směrem. Letiště patří mezi deset nejvytíženějších pro osobní přepravu a nákladní dopravu v zemi. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat v roce 2000, kdy bylo Hangzhou Xiaoshan International Airport otevřeno. Jeho IATA označení je HGH a dnes se skládá ze dvou betonových příletových a vzletových drah. Cestující jsou tu odbavováni v jedné budově terminálu, která se dělí na část pro domácí a pro mezinárodní lety, kam se jistě dostanete i vy, když si koupíte levné letenky na Hangzhou Xiaoshan Airport v Chang-čou z Prahy za výhodné ceny. Každoročně na tomto letišti napočítají přes 28,3 milionu letenek.

Hangzhou Xiaoshan International Airport - HGH

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Hangzhou
Zkratka letiště Hangzhou Xiaoshan International Airport v Hangzhou - China je: HGH

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> HGH
Jednosměrná letenka

HGH -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Chang-čou z letiště Hangzhou Xiaoshan

Mezi okolními městy a letištěm Hangzhou jezdí pravidelné autobusové spoje, které vás vyjdou nejlevněji. Hromadná doprava je rychlá a spolehlivá. Když chcete cestovat v pohodlí, vyzkoušejte jízdu s taxikáři, na převezení do nedalekého centra Chang-čou si ale připravte 100 až 160 jüanů (2016). Pokud se ale nechcete na nikoho spoléhat, tak si na Hangzhou Xiaoshan International Airport vypůjčete auto a zamiřte za vlastními cíli. Rezervujte si své levné letenky na mezinárodní letiště v Chang-čou z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny a ušetřete na své cestě do Číny.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.32
Hangzhou - místní čas: 14:02
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 30.2295, 120.43445


Levné letenky na Hangzhou Xiaoshan International Airport

Vydejte se do Číny a poznejte zdejší kulturu a památky, aniž byste dali moc peněz za letenky. Právě nyní máte jedinečnou příležitost si koupit levné letenky na letiště Hangzhou Xiaoshan Airport v Chang-čou, které jsou s odletem přímo z Prahy a to za výhodné ceny. Levné letenky na mezinárodní letiště Hangzhou Xiaoshan z Prahy si lze zabookovat online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Hangzhou 14,5 hodiny.


Počasí Hangzhou

zataženo

15°C

Východ slunce: 5:29

Západ: 18:27

Neděle

zataženo

14°C

teplota 16°C 12°C

Pondělí

slunce

14°C

teplota 17°C 12°C

Úterý

slunce

17°C

teplota 19°C 14°C

Středa

slunce

19°C

teplota 22°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Hangzhou Xiaoshan International Airport
Hangzhou - Čína

Letiště Hangzhou Xiaoshan International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Hangzhou - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Hangzhou Xiaoshan International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist