letadlo ico Levné letenky do Gdaňsku

Gdaňsk je přístavní město ležící u ústí řeky Visly do Baltského moře na pobřeží Gdaňského zálivu. Kromě toho je Gdaňsk chápán jako hlavní město kašubské menšiny, žijící v Polsku. Město má 460 000 obyvatel, přičemž se zde stejně jako ve zbytku státu mluví polsky a měnou je zlotý. A právě nyní se do této destinace dají sehnat opravdu levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Gdaňsk

Gdansk Lech Walesa Airport (Rebiechowo Airport)

Zkratka letiště: GDN
Letenky do Polska - Gdaňsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Gdaňsku

Mezinárodní letiště Gdansk Lech Walesa Airport s označením GDN leží asi 12 kilometrů severozápadně od města Gdaňsk. Letiště je pojmenováno po prezidentovi Lech Walesovi a otevřeno bylo v roce 1919. Nachází se tu jedna přistávací dráha a budova terminálu každý rok odbaví na 3,2 milionu cestujících. Z letiště odjíždějí pravidelné autobusové spoje do centra Gdaňsku, ale i do města Gdynia a Sopot. Nemusíte se tedy bát, že po přistání s levnými letenkami byste měli problém se dostat do města.

Gdaňsk
Aktuální kurz: 1 PLN = 5.72
Gdaňsk - místní čas: 0:22
Časové pásmo: Europe/Warsaw (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 54.352051, 18.64637
Vzdálenost z Prahy: 555 km


Do Gdaňsku za turistickými cíli

Většina místních památek je rozmístěna nedaleko Dlouhé ulice a Dlouhého trhu. Najdete tu Neptunovu kašnu ze 17. století, královskou kapli polského krále Jana III. Sobieskiho, největší cihlový kostel na světě nazvaný Mariánský kostel, dále je to třeba Zlatý dům, Zelená brána, dům mučení, vězení nebo kostely jako je svaté Kateřiny, svatého Jana, svatého Mikuláše nebo svaté Marie. Je toho zde mnoho k vidění, tak si neváhejte zakoupit letenky Gdaňsku.

Levné letenky do Gdaňsku

Létejte do Polska pohodlně a levně letadlem – nyní se do Gdaňsku dají sehnat opravdu levné letenky s odletem přímo z Prahy. S letenkami za nízkou cenu, které si můžete zabookovat online, poletíte do této oblíbené destinace 2 hodiny a 30 minut. Nenechte si levné letenky do Gdaňsku ujít a rezervujte si je včas.


Letenka Gdaňsk

Gdaňsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Gdaňsk - Polsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Gdaňsku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist