letadlo ico Levné letenky do Ganzhou

Ganzhou neboli Kan-čou je městská prefektura, která se nachází v provincii Ťiang-si na jihovýchodě Čínské lidové republiky. Letí asi 450 kilometrů severozápadně od pobřeží Jihočínského moře na soutoku řek Zhangshui River a Ganshui River. V metropolitní oblasti města Kan-čou žije přes 1,9 milionu lidí, na úrovni prefektury má město přes 8,3 milionu lidí. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Poznejte Kan-čou na vlastní oči, stačí si pořídit levné letenky do Kan-čou, které jsou s odletem z Prahy a za skvělé ceny.

Letenky Praha - Ganzhou

Ganzhou Huangjin Airport

Zkratka letiště: KOW
Letenky do Číny - Ganzhou

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kan-čou

Ganzhou Huangjin Airport je letiště, které slouží celé městské prefektuře Kan-čou, a leží asi 16 kilometrů západně od daného města. Jedná se o moderní letiště, které bylo otevřeno v roce 2008 a nahradilo tak starší stejnojmenné letiště. Letiště v Ganzhou má IATA značení KOW a skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Cestující z domácích i zahraničních destinací jsou odbavováni v jedné budově terminálu, která je schopna jich ročně obsloužit 500 000. Doprava do města je z letiště v Kan-čou zajištěna místními spoji. Levné letenky do Kan-čou jsou s odletem z Prahy nyní za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Ganzhou - místní čas: 4:13
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 36.792191, 99.073723
Vzdálenost z Prahy: 6618 km


Do Kan-čou za turistickými cíli

Kan-čou je oblíbenou turistickou destinací pro své krásné okolí a památky. Najdete tu například pavilon Bajing, který se nachází ve stejnojmenném městském parku a má tři poschodí, na severu města je také pavilon Yugu, který patří mezi historické památky dané provincie, a dále pontonový most, který je přes řeku Gong a pochází z dynastie Song. Nádherná je také v Ganzhou architektura Hakka a Mei Pass či největší mechanické hodiny na světě, které najdete v Harmony Clock Tower. Až budete v Kan-čou vyjděte si také do okolí a užijte si přírodu, kterou nabízí Čína. Všechno můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Kan-čou z Prahy.

Levné letenky do Ganzhou

Pokud vás láká dovolená v daleké zemi, tak teď máte jedinečnou příležitost, protože se prodávají levné letenky do Ganzhou. Levné letenky do Ganzhou jsou s odletem z Prahy a navíc za skvělé ceny. Objednat si je můžete snadno a rychle online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Ganzhou asi 14 hodin. Levné letenky do Ganzhou z Prahy jsou velmi žádané, takže jsou rychle vyprodané, proto příliš dlouho neváhejte.


Počasí Ganzhou

sluncepolojasnodeštík

21°C

Východ slunce: 6:00

Západ: 18:41

Úterý

zataženoMrholení

19°C

teplota 21°C 18°C

Středa

zataženodeštík

18°C

teplota 19°C 17°C

Čtvrtek

zataženodeštík

18°C

teplota 19°C 17°C

Pátek

zataženo

22°C

teplota 24°C 20°C

Letenka Ganzhou

Ganzhou se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ganzhou - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ganzhou.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist