letadlo ico Levné letenky do Düsseldorfu

Düsseldorf je hlavní město spolkové německé republiky Severní Porýní-Vestfálsko, která se nachází na západě Německa. Město leží asi 50 kilometrů východně od hranic s Nizozemím a to na řece Rýn. Centrum Düsseldorfu je domovem pro 600 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to dvojnásobek, což z něho dělá sedmé nejlidnatější město v Německu. Úředním jazykem je tu němčina a měnou euro, stejně jako ve zbytku země. Levné letenky do Düsseldorfu z Prahy vás vyjdou lacino.

Letenky Praha - Dusseldorf

Düsseldorf International Airport

Zkratka letiště: DUS
Letenky do Německa - Dusseldorf

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Düsseldorfu

Düsseldorf Airport je důležité mezinárodní letiště, které se nachází 7 kilometrů severně od Düsseldorfu a asi 20 kilometrů jihozápadně od Essenu. Otevřeno bylo v roce 1927 a jeho IATA značení je DUS. Jedná se o třetí největší letiště v Německu, přičemž se skládá ze dvou betonových příletových a vzletových drah. Pasažéři z domácích i zahraničních cest jsou odbavováni v celkem třech terminálech, značených A, B a C. Každoročně jich tu takto projde přes 22,4 milionu. Doprava do města je z letiště v Düsseldorfu zajištěna formou autobusových linek, vlaku, taxíků a autopůjčoven. Stačí si koupit levné letenky do Düsseldorfu z Prahy a můžete se sem také podívat.

Dusseldorf
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.68
Dusseldorf - místní čas: 14:22
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 51.221722, 6.77616
Vzdálenost z Prahy: 553 km


Do Düsseldorfu za turistickými cíli

V Düsseldorfu je opravdu mnoho zajímavých míst, kam se můžete vydat. Zamiřte například ke věži Rheinturm, která se může pochlubit výškou přes 30 metrů, k Neuer Zollhof, historickému římskokatolickému kostelu svatého Ondřeje ze 17. století, či ke Königsallee. Kulturní zážitky z Düsseldorfu načerpáte v Deutsche Oper am Rhein, kapitolním divadle, muzeu umění Kunstpalast, muzeu Kunst im Tunnel nebo Kunsthalle Düsseldorf. Nezapomeňte si ale dojít také do moderních botanických zahrad ve městě. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Düsseldorfu z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Düsseldorfu

Užijte si dovolenou za poznáním do nedalekého Německa, teď sem můžete cestovat rychle a snadno letadlem. Levné letenky do Düsseldorfu z Prahy se prodávají za akční ceny a objednat si je lze kdykoliv online. Průměrná doba letu je z Prahy do Düsseldorfu asi 7 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte a leťte se podívat do Německa, stačí mít levné letenky do Düsseldorfu z Prahy.


Počasí Dusseldorf

zataženoMrholení

8°C

Východ slunce: 7:22

Západ: 19:54

Pondělí

zataženodeštík

8°C

teplota 10°C 6°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 12°C 8°C

Středa

zataženoMrholení

10°C

teplota 12°C 8°C

Čtvrtek

zataženodeštík

13°C

teplota 15°C 11°C

Pátek

zataženoMrholení

13°C

teplota 14°C 12°C

Letenka Dusseldorf

Dusseldorf se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dusseldorf - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Düsseldorfu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace