letadlo ico Levné letenky do Changchun

Chang-chun neboli Čchang-čchun je hlavní a největší město provincie Ťi-lin, která se nachází na severovýchodě Čínské lidové republiky. Toto sub-provinční město se v překladu nazývá „Dlouhé jaro“ a jeho centrem protéká řeka Yitong River. Čchang-čchun má 3,8 milionu obyvatel, jako sub-provinční město jich má ale až 7,6 milionu. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Čchang-čchunu z Prahy jsou k dostání za výhodné ceny.

Letenky Praha - Changchun

Changchun Longjia International Airport

Zkratka letiště: CGQ
Letenky do Číny - Changchun

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Chang-chunu

Changchun Longjia International Airport se nazývá mezinárodní letiště, které slouží Chang-chunu, od kterého se nachází 31 kilometrů severovýchodním směrem. Toto státní letiště bylo otevřeno v roce 2005 a jeho IATA značení je CGQ. Letiště v Chang-chunu má jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu a jednu budovu terminálu, kde jsou obsluhováni cestující z domácích i zahraničních destinací. Každoročně jich tu projde přes 6,7 milionu, díky čemuž bylo letiště v Chang-chunu v roce 2013 třicátým nejzaměstnanějším letištěm pro osobní přepravu v pevninské Číně. Když si koupíte levné letenky do Chang-chunu z Prahy, tak tu budete obslouženi také. Do města se potom z letiště v Chang-chunu dostanete místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Changchun - místní čas: 3:45
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 36.792191, 99.073723
Vzdálenost z Prahy: 6618 km


Do Čchang-čchunu za turistickými cíli

V Čchang-čchunu se nachází mnoho opravdu zajímavých míst, která byste během své návštěvy neměli vynechat. Oblíbeným turistickým cílem je tu kostel Changchun Christian Church, který je největším a historicky nejdůležitějším protestantským kostelem ve městě. Postaven byl už v 19. století. Mezi další památky patří socha na Kulturním náměstí, sovětský monument a věž Ťi tower. Až si budete chtít odpočinout, určitě si najděte čas a pokochejte se na pobřeží řeky nebo v některém z městských parků. Užijte si Čínu za nízké ceny, stačí si rezervovat akční letenky do Čchang-čchunu, které jsou s odletem z Prahy.

Levné letenky do Chang-chunu

Leťte na dovolenou do Číny a užijte si tuto destinaci za malé peníze. Nyní se totiž dají sehnat opravdu levné letenky do Chang-chunu, které jsou navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Chang-chunu asi 13 hodin. Levné letenky do Chang-chunu z Prahy si snadno a rychle objednáte online, z pohodlí svého domova. Zabookujte si levné letenky do Chang-chunu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Changchun

sluncepolojasnodrobné sněžení

2°C

Východ slunce: 4:59

Západ: 18:18

Středa

slunce

9°C

teplota 10°C 8°C

Čtvrtek

zataženodeštík

11°C

teplota 15°C 8°C

Pátek

sluncepolojasno

8°C

teplota 11°C 4°C

Sobota

sluncepolojasno

4°C

teplota 7°C 2°C

Letenka Changchun

Changchun se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Changchun - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Changchun.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist