letadlo ico Levné letenky do Burlington

Burlington je největší město amerického státu Vermont, který leží na severovýchodě USA u Kanadských hranic, a krajské město Chittenden County. Leží na severozápadě země asi 72 kilometrů jižně od hranic na východním pobřeží Champlainova jezera, které je zároveň hranicí se státem New York. V centru Burlingtonu žije přes 42 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to přes 200 000 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Burlingtonu z Prahy seženete teď lacino.

Letenky Praha - Burlington

Burlington International Airport

Zkratka letiště: BTV
Letenky do USA - Burlington

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Burlingtonu

Burlington International Airport je název pro metropolitní letiště sloužící městu Burlington, od kterého se nachází 6 kilometrů východním směrem. Jedná se o jedno z největších letišť ve státě Vermont a jeho IATA značení je BTV. Letiště v Burlingtonu má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a také jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaven velký počet spokojených cestujících z domácích i zahraničních destinací. Bývá jich přes 650 000. Doprava do města je z letiště v Burlingtonu zajištěna formou autobusů a taxíků. Pořiďte si levné letenky do Burlingtonu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Burlington - místní čas: 23:54
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 44.47588, -73.212067
Vzdálenost z Prahy: 6249 km


Do Burlingtonu za turistickými cíli

Ve městě Burlington je mnoho historických budov a také okresů, z nichž většina patří na seznam národních památek. Určitě tedy během své návštěvy nevynechejte Ethan Allen Homestead, kostel Unitarian Church z první poloviny 19. století, budovu Richardson Building, chrám Masonic Temple, dům Follett House, dům Daniel Webster Robinson House, synagogu Old Ohavi Zedek a okresek Church Street Historic District. Další zajímavostí je nejvyšší budova ve městě, která má 11 poschodí. Jak vidíte, ve městě se určitě nudit nebudete, kupte si tedy levné letenky do Burlingtonu z Prahy, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Burlingtonu

Zamiřte na dovolenou za oceán, teď pořídíte letenky do USA velmi lacino. Právě nyní se totiž prodávají levné letenky do Burlingtonu, které jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Burlingtonu 11 hodin. Levné letenky do Burlingtonu z Prahy si můžete objednat online z pohodlí svého domova, je to opravdu snadné. Tak neváhejte a zabookujte si své levné letenky do Burlingtonu z Prahy ještě dnes.


Počasí Burlington

zataženodeštík

28°C

Východ slunce: 5:38

Západ: 21:02

Pátek

zataženo

23°C

teplota 27°C 21°C

Sobota

zataženoMrholení

25°C

teplota 28°C 21°C

Neděle

zataženodeštík

27°C

teplota 30°C 23°C

Pondělí

slunce

25°C

teplota 30°C 20°C

Letenka Burlington

Burlington se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Burlington - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Burlington.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace