letadlo ico Levné letenky do Brém

Brémy jsou hanzovní město na severu Německa asi 60 kilometrů od ústí řeky Vezery, která protéká také městem, do Severního moře. Je to třetí nejvíce zalidněné město na severu Německa a desáté v celé zemi. V Brémách žije asi půl milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku Německa němčina a měnou euro. Do Brém se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy, které si můžete rezervovat online.

Letenky Praha - Brémy

Bremen Airport

Zkratka letiště: BRE
Letenky do Německa - Brémy

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Brémách

Letiště Bremen Airport leží asi 3,5 kilometru od Brém a jeho kód je BRE. Letiště bylo otevřeno v roce 1913 a původně mělo sloužit pro vzducholodě. Během obou světových válek Bremen Airport bylo užíváno pro vojenské účely a k civilnímu používání bylo navráceno v roce 1949. Nachází se tu čtyři terminály a celkem dvě dráhy, na kterých přistálo celkem 2,7 milionu cestujících v roce 2013 a to včetně těch s levnými letenkami z Prahy. Dostupnost do města je z letiště zajištěna tramvají číslo 6, autobusem 52 nebo tu jezdí i dálkové spoje do Hamburku.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.35
Brémy - místní čas: 21:22
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 53.075161, 8.80777
Vzdálenost z Prahy: 510 km


Do Brém za turistickými cíli

V historickém jádru města je toho k vidění opravdu hodně. Při procházce městem Brémy byste měli určitě zhlédnout barokní hradby a vodní příkop ve tvaru hvězdy, dóm svatého Petra, který je charakteristickým symbolem Brém pro své vysoké věže, velkou sochu rytíře Rolanda a renesanční fasádu radnice ze 17. století (tyto dvě památky jsou na seznamu UNESCO). Do města Brémy se chtěla podívat také zvířátka ze známé pohádky od bratří Grimmů – i když se jim to ale nepovedlo, na jejich vypodobení tu narazíte skoro na každém kroku. Socha na jejich počest se jmenuje Brémští muzikanti, tedy stejně jako ona pohádka. Přijeďte se na psa s kočkou, kohoutem a oslem podívat také, s levnými letenkami na to máte.

Levné letenky do Brém

S levnými letenkami se nyní můžete jet podívat do Německa – konkrétně do oblíbeného města Brémy. Do Brém se právě teď prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy, které si můžete i vy rezervovat online. Doba letu s letenkami za nízké ceny z Prahy do Brém je 1 hodina a 15 minut. Zabookujte si levné letenky do Brém, dokud ještě jsou.


Počasí Brémy

sluncepolojasno

5°C

Východ slunce: 6:55

Západ: 18:15

Úterý

zataženodeštík

3°C

teplota 5°C 2°C

Středa

zataženo

8°C

teplota 10°C 6°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

11°C

teplota 13°C 7°C

Pátek

zataženoMrholení

7°C

teplota 9°C 5°C

Sobota

zataženodeštík

9°C

teplota 10°C 8°C

Letenka Brémy

Brémy se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brémy - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Brém.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist