letadlo ico Letenky do Anguilly
Anguilla

Anguilla je jeden z ostrovů v Malých Antilách, ležících v Karibském moři. Jedná se o zámořské území Velké Británie. Souostroví Anguilly je tvořené jedním velkým stejnojmenným ostrovem a poté menšími ostrůvky bez trvalého osídlení. Celková populace Anguilly je 13 600 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou východokaribský dolar. Hlavním městem Anguilly je The Valley, kde žije asi 1 000 obyvatel. Časové pásmo státu je -4 hodiny. Podívejte se do tohoto tropické ráje, s levnými letenkami do Anguilly z Prahy je to snadné.

Aktuální kurz: 1 XCD = 8.1


Letiště Anguilla

Podnebí v Anguille

Díky severovýchodním pasátům je klima tohoto tropické ostrova relativně chladné a suché. Průměrná roční teplota na Anguille se pohybuje kolem 27°C, přičemž nejteplejší období trvá od července do října a nejchladněji je tu naopak mezi prosincem a únorem. Každý rok v Anguille spadne přibližně 890 mm deště. Od července do listopadu může Anguillu zasáhnout prudká tropická bouře nebo hurikán. Levné letenky do Anguilly z Prahy jsou teď za skvělé ceny.

Do Anguilly za turistickými cíli

Anguilla je turistickým lákadlem především kvůli svým písečným dlouhým plážím s palmami a teplým mořem. V něm můžete nejen plavat, ale také se potápět a pozorovat bohatý podmořský život. Na pobřeží je silný turistický ruch a mnoho atrakcí. V hlavním městě The Valley najdete mnoho zajímavých příkladů koloniální architektury a kromě toho zříceninu starého Court House, který leží na nejvyšším bodě ostrova na kopci Crocus Hill. Krásný je také Wallblake House, který byl postaven na konci 18. století. Kupte si levné letenky do Anguilly z Prahy co nejdříve a užijte si skvělou dovolenou.

Levné letenky do Anguilly

Chcete si udělat dovolenou, jak se patří? Tak si pořiďte levné letenky do Anguilly, nyní jsou za akční ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Anguilly si můžete snadno a rychle objednat online na internetu. Udělejte to ale co nejdřív, protože jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Anguilly asi 12 hodin.

Anguilla

Anguilla je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Anguilly čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace