letadlo ico Levné letenky do Ancona

Ancona je významný přístav, který se nachází na východě Itálie na pobřeží Jaderského moře. Je to hlavní město stejnojmenné provincie a kraje Marche. Ancona je důležitá kvůli osobní námořní přepravě. V centru Ancony žije přes 102 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu italština a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Ancony s odletem z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Ancona

Falconara Airport

Zkratka letiště: AOI
Letenky do Itálie - Ancona

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Anconě

Letiště Ancona Falconara Airport je známé také jako Raffaello Sanzio Airport, přičemž toto jméno nese na počest tohoto italského básníka a malíře. Leží přibližně 12 kilometrů západně od Ancony a jeho kód je AOI. Letiště Ancona bylo otevřeno v roce 1929 a dnes sem můžete cestovat s levnými letenkami do Ancony. Letiště má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a v jednom terminálu je tu každý rok odbaveno přibližně půl milionu cestujících. Do centra Ancony se z letiště Ancona Falconara dostanete vlakem, který staví přímo před terminálem, dále autobusem, taxíkem nebo autem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.86
Ancona - místní čas: 16:01
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.59816, 13.51008
Vzdálenost z Prahy: 725 km


Do Ancony za turistickými cíli

V Anconě se projděte po náměstí Piazza della Republica, kde uvidíte klasicistní budovu divadla a barokní kostel, dále do přístavu s promenádou nebo se podívejte k některé církevní památce, jako je románská katedrála svatého Cyriaka, kostel Panny Marie nebo kostel San Francesco alle Scale. Rovněž je v Anconě starověký Trajanův oblouk a lazaret z 18. století či radnice. Také jsou tu veřejné pláže, na kterých se můžete opalovat a plavat do sytosti. Rezervujte si levné letenky do Ancony z Prahy a leťte na dovolenou už zítra.

Levné letenky do Ancony

Významný přístav Ancona je nyní dostupnou destinací pro každého, jelikož se sem teď prodávají levné letenky. Levné letenky do Ancony jsou s odletem přímo z Prahy. Nikde nic už nemusíte hledat. Do Ancony z Prahy poletíte přibližně 1,5 hodiny. Rezervujte si své levné letenky do Ancony ještě dnes.


Počasí Ancona

zataženodeštík

25°C

Východ slunce: 13:40

Západ: 1:57

Neděle

zataženoMrholení

21°C

teplota 23°C 18°C

Pondělí

slunce

18°C

teplota 23°C 13°C

Úterý

zataženo

19°C

teplota 24°C 13°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

19°C

teplota 22°C 15°C

Letenka Ancona

Ancona se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ancona - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ancona.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist