letadlo ico Levné letenky do Ho Chi Minova Města

Ho Či Minovo Město se nachází na jihu Vietnamu, přičemž je to největší město země. Je známé tak pod dřívějším názvem Saigon a protéká jím řeka Saigon a řeka Dong Nai. Ho Či Minovo Město leží jen pár kilometrů severně od pobřeží Jihočínské moře. Nyní v Ho Či Minově Městě žije 7,9 obyvatel, čímž se řadí na první místo v zemi. Úředním jazykem je tu vietnamština, snadno se ale domluvíte i angličtinou a francouzštinou. Měna je vietnamský dong. A právě nyní jsou k mání levné letenky do Ho Či Minova Města s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Ho Chi Minh City

Tan Son Nhat International Airport

Zkratka letiště: SGN
Letenky do Vietnamu - Ho Chi Minh City

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Ho Chi Minova Města


Vietnam - Ho Či Minovo Město za 11990 Kč
Vietnam - Ho Či Minovo Město za 11990 Kč

2. 4.  |Díky aerolinkám Air Franc můžete vyžít akčního tarifu na letenky z Prahy do Ho Či Minova Města ve Vietnamu. Letenka je za parádní cenu dvanácti tisíc a s jediným přestupem v Paříži na letišti Charles De Gaulle. Z Prahy se takto ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Ho Či Minově Městě

Mezinárodní letiště Tân Sơn Nhất International Airport se nachází pouhých 8 kilometrů severně od centra Ho Či Minova Města. Je to největší mezinárodní letiště Vietnamu.  Letiště Tân Sơn Nhất bylo otevřeno v roce 1930 a jeho značení je SGN. Má celkem dvě betonové příletové a vzletové dráhy a dva terminály – jeden na domácí lety a jeden pro mezinárodní cesty. Každý rok služeb Tân Sơn Nhất International Airport využije přes 22 milionů cestujících. Cesta do centra města je z Tân Sơn Nhất zajištěna několika autobusovými spoji, dále potom taxíky a autopůjčovnami. Kupte si levné letenky do Ho Či Minova Města ještě dnes.

Ho Chi Minh City
Měna Vietnamu: Vietnamský dong
Aktuální kurz: 10000 VND = 9.86 Kč
Ho Chi Minh City - místní čas: 11:23
Časové pásmo: Asia/Saigon (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 10.75, 106.666672


Do Ho-Či-Minova Města za turistickými cíli

V HoČiMinově Městě je toho opravdu hodně k vidění. Vynechat byste neměli například saigonskou baziliku Notre-Dame z 19. století postavenou v románském stylu, Palác sjednocení, kde byla v roce 1975 ukončena vietnamská válka, tunely Cu Chi, historickou buddhistickou pagodu Giác Lâm, pagodu Vĩnh Nghiêm a radnici Ho Či Minova Města. Tyto památky můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Ho Či Minova Města s odletem z Prahy.

Levné letenky do Ho Či Minova Města

Vyrazte za kulturou a poznáním do Vietnamu, nyní vás letenky do Ho Či Minova Města vyjdou opravdu levně. Akční letenky do Ho Či Minova Města jsou s odletem z Prahy, ale velmi rychle jsou prodané, proto si je rezervujte co nejdříve. Letenky do Ho Či Minova Města si lze zabookovat online. Průměrná doba letu z Prahy je 14 hodin a 15 minut.


Počasí Ho Chi Minh City

sluncepolojasno

32°C

Východ slunce: 5:38

Západ: 18:04

Čtvrtek

zataženo

31°C

teplota 34°C 29°C

Pátek

zataženo

32°C

teplota 34°C 30°C

Sobota

zataženodeštík

31°C

teplota 34°C 29°C

Neděle

zataženodeštík

31°C

teplota 33°C 29°C

Letenka Ho Chi Minh City

Ho Chi Minh City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ho Chi Minh City - Vietnam i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ho Chi Minova Města.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist