letadlo ico Letenky do Itálie
Italy


Sardinie, Sicílie - Itálie kolem 4tis Kč
Sardinie, Sicílie - Itálie kolem 4tis Kč

11. 6.  |Přinášíme seznam akčních letenek do Itále - především na ostrovy Sicílie a Sardínie. Na konec seznamu jsme přiřadili i seznam z okolních letišť a lowcost letenek. Palermo a Catania jsou letiště na Sicílii. Na Sardinii pak ... Podrobnosti


Seznam akčních letenek do Říma
Seznam akčních letenek do Říma

5. 6.  |Seznam 6ti nejlevnějších letenek do Říma zahrnuje dvě klasické letenky a 4 lowcostové. 3 letenky jsou s odletem z Prahy. Můžete si však vybrat i letenky z blízky Vídně, Katovic a Krakova, které budou příhodnější ... Podrobnosti


Řím od 1732 Kč
Řím od 1732 Kč

18. 5.  |Akční letenky i lowcost letenky do Říma stojí velmi podobně. S Ryan Airem se dostanete do Říma na letiště Ciampino od sedmnácti set a s ČSA na letiště Leonardo da Vinci za dva tisíce dvě stě. Oba lety jsou přímé a oba lety jsou z ... Podrobnosti


Benátky, Pisa, Edinburgh, Amsterdam, Basilej od 1466 Kč
Benátky, Pisa, Edinburgh, Amsterdam, Basilej od 1466 Kč

27. 4.  |Parádní euro-trip za hubičku nabízí dnešní seznam nových Lowcost letenek z Prahy do Evropských metropolí. Čítá 5 levných letenek. Všechny letenky kromě jedné nabízí jediná společnost EasyJet. Do ... Podrobnosti


Další akční letenkyItálie je stát, který leží na Apeninském poloostrově. Zároveň k němu patří také dva velké ostrovy ve Středozemním moři - Sicílie a Sardinie – a další menší ostrůvky jako je Malta nebo Elba. Na italském území leží dva městské státy a to Vatikán a San Marino. Poloostrov Itálie je omýván Jónským, Jaderským, Tyrhénským a Ligurským mořem. Hlavním městem Itálie je Řím, ve kterém žije přes 2,5 miliónu obyvatel z celkového počtu 69 miliónů. Úředním jazykem je italština a měnou euro. Levné letenky lze pořídit do všech koutů Itále.

Měna Itálie: Euro
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Itálie

Oblasti

Podnebí v Itálii

Sever Itálie pokrývají Alpy, které ještě spadají do mírného pásu. Zbytek Itálie panuje středomořské podnebí, což znamená, že tu jsou velmi horká léta a mírné zimy. Čím jižněji si vyberete svou destinaci letenky, tím vyšší průměrná teplota tu bude platit.

Itálie – zajímavosti

Jelikož Itálie je velmi nábožensky založená země, do většiny památek budete moci vstoupit jen se zahalenými rameny a koleny. Kromě letenek do Itálie si do letadla přibalte i oblečení s dlouhými nohavicemi a alespoň s krátkým rukávem. 

Do Itálie za památkami s letenkami z Prahy

Do Itálie se létá především za antickými památkami. V hlavním městě Řím patří mezi nejznámější Koloseum, Forum Romanum, Pantheon nebo fontána di Trevi. V Itálii je toho k vidění ale mnohem víc – například šikmá věž v Pise, pozůstatky v Pompejích, romantické Benátky, Napoleonem proslavený ostrov Elba, Sicílie spojená nejen s mafiánskými filmy, Milán město módy, klášter Monte Cassino, hory v Dolomitech nebo třeba Florencie, kde se nachází díla i Leonarda da Vinciho nebo Michelangela. Kromě památek je v Itálii také mnoho krásných pláží, přičemž levné letenky se dají pořídit i do těchto destinací.

Levné letenky do Itálie

Právě nyní se dají sehnat opravdu levné letenky do Itálie a to do mnoha různých destinací. Let do Itálie trvá zhruba dvě hodiny, záleží ale na cílové destinaci letenky. S levnými letenkami do Itálie se lze podívat na Sicílii, do Benátek, do Pisy, ale i klasického Říma. Letenky do Itálie se teď dají sehnat za akční cenu, tak neváhejte a zarezervujte si je co nejdřív.

Itálie

Itálie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Itálie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist